Jump to content
BulForum.com

Lord of the rings: the two towers


Nikolaus

Recommended Posts

da ... i shte go dochakame ... ostavat 20 dena do puskaneto mi po kinata ... chakali sme do godina, shte izchakame oshte malko ... koito iska da si razvalia kefa sus bozavi screener-i, no filma ne zaslujava takova otnoshenie.

 

Do Skiv : Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: pishe se Lord of the Rings

Link to comment
Share on other sites

he a sq mojete li da mi kajete kolko miliona 4oveka v momenta go teglqt a? kato si 4el knigata vseki film ti izglejda mnogo kofti no mi e interesno vse pak kak 6te go presazdadat

a kogato ne si 4el kngata moje i da go iz4akaj.

Link to comment
Share on other sites

V Plovdiv e na 10 ili 12.Jan ne si spomniam tochno. A v Sofia puskat 1 projekcia v edno kino na 27-mi, predstavi si kakva ludnica shte e ;)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

moje, moje ... tuk obache shte e dogodina (pochti ne ostana) i shtem ne shtem shte chakame.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: za malko da mrudna do Sofia da go gledam, no se okaza, che niamalo bileti veche :(

Link to comment
Share on other sites

Filma e e e 4ak tova koeto si go predstavqh ama sve pak dosta go biva.Ne kato nqkoi filmi koito 2-rite im 4asti sa palen bokluk{absolutno izebami kato bleid 2 maprimer i kup drugi}.A 6te mi e dosta po interesno kakav bokluk 6te e terminator3-takava reklama mu napraviha a filma 6te izleze v kraq na sledva6tata godina!

Link to comment
Share on other sites

drop, taka e, filma ne e i napolovina dobur, kolkoto knigata, no za smetka na tova e s puti po-dobur ot vsichki opiti da se prenese sveta na Tolkien na ekran, praveni do sega. Vse pak ne e leka zadacha. I az sum mnogo razocharovan ot greshkite i propuskite spriamo knigata, koito sa adski mnogo, no vse pak se kefia dostatuchno. Gadno e da otrejejat edna ot liubimite mi geroini (a da vidim niakoi dali shte poznae koia), gadno e Aragorn da ne izpolzva Narsil, a niakakuv drug glupav mech. No pak shte go kaja - Tova e po-dobre ot nishto, koito iska da se nasladi poveche - da prochete knigata! Niakolko puti pri tova :)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: kakvo ne ti haresva na Blade 2? ili na MiB 2?

Link to comment
Share on other sites

Runner, goliama chast ot poznatite mi ne biha cheli knigata predi filma, no navaksaha, sled kato izgledaha purvata chast. Vreme ti e i ti da go storish (no izgledai The Two Towers i togava ... ste imash po-bogata baza za sravnenie)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Vsichko, koeto moga da kaja e: SHTASTLIVCI!!!

No tezi neshta sa vupros na infrastruktura, vruzki i t.n., edva li ako imaha vuzmojnost, stredstva i t.n. ot Lucky Cinema ne biha go pusnali po-rano. No uvi, shte triabva da chakame.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...