Jump to content
BulForum.com

soulseek


lwl

Recommended Posts

Ползвам nicotine от доста време (под линукс) и наистина каквато и мп3-ка да съм търсил, се я е имало там. Само, че понякога пускам я и нищо не се случва. Демек - никъде не ма вкарва, никъв сървър се не види. Никога не съм му обръщал внимание на това, никога не съм се човъркал, никога не съм се занимавал сериозно с нея. Пускал съм я след няколко чАса и е вървяла. Това защо става така? Сървърът ли пада, какво?

Link to comment
Share on other sites

Ползвам nicotine от доста време (под линукс) и наистина каквато и мп3-ка да съм търсил, се я е имало там. Само, че понякога пускам я и нищо не се случва. Демек - никъде не ма вкарва, никъв сървър се не види. Никога не съм му обръщал внимание на това, никога не съм се човъркал, никога не съм се занимавал сериозно с нея. Пускал съм я след няколко чАса и е вървяла. Това защо става така? Сървърът ли пада, какво?

 

Ами да... случва се от време на време да рестарират сървъра. Но се случва и понякога проблема да е в теб /доста по-рядко/. Можеш да проверяваш статуса на сървъра в реално време ето от тук. Наскоро имах един доста "странен" проблем. Никотин не щеше да се върже към сървъра mail.slsknet.net:2240 или нещо подобно, но като го напишеш ето така 38.115.131.131:2240 проблема се решава. Казвам ти го, за да не се чудиш понякога защо в сайта пише, че сървъра е online и бачка, а ти не можеш да се connect-неш. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aз основно се сдобивам с музика от slsk. Понеже аз слушам хаус и др. подобни, точно това е мястото, където намирам всичко (е, почти всичко) което търся. Много богата на електронна музика :music

Link to comment
Share on other sites

Тъпия Norton Firewall 2005 ми блокира slsk без да ме пита. Някой има ли представа как се "отпушват" портове с Norton Firewall 2005?

 

Още нещо-soulseek-а ми се стартира когато си иска. В смисъл, че кликам върху иконката и нищо не става. Напомпвам я яко и пак нищо не става. След час примерно, ако пробвам пак си се стартира веднага. Някой друг да има същия проблем и да знае как се оправя?

Link to comment
Share on other sites

Аз също не виждам стая България :(

В слск вилизам от .. днес ;), ника ми е същия както и тук, ако някой ме види може да се обади да полафим :)

Link to comment
Share on other sites

Аз също не виждам стая България :(

В слск вилизам от .. днес ;), ника ми е същия както и тук, ако някой ме види може да се обади да полафим :)

НАтисни дясното копче на мишока върху която и да е стая и избери "Refresh Room List" :D

Link to comment
Share on other sites

НАтисни дясното копче на мисхока върху която и да е сатя и избери "Refresh Room List"    :D

 

долу на листа със стаите трябва да имаш "Create New Room" или само "CREATE". Цъкваш с мишката върху него и пишеш BULGARIA. Така както аз съм го написал, с големи букви и си вътре. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...