Jump to content
BulForum.com

soulseek


lwl

Recommended Posts

Soulseek e p2p програма за теглене на новоизлязла музика, филми, аниме и какво ли още не. Ако не сте си я свалили до сега, не пропускайте да го направите от:

 

 

тук - за widnows

 

тук - за линукс.

 

 

Разбира се за линукс има и други клиенти, но според мен този е най-функционален и близък до windows версията с малки модификации в положителен аспект. Ползвам slsk ot към две години и съм доста доволен. Има си стая BULGARIA, в която се събират българи. Заповядайте и вие :)

Link to comment
Share on other sites

Ам то и аз го имам соулсийка ама не го ползвам чак толкова много освен ако не ми трябва нещо много забутано и никому известно ... тогава вече прибягвам до услугите му :lol:

Link to comment
Share on other sites

SLSK Rulz само дето по някога ми идва да чупя компира от него. Много забива от него и е супер бъгав пък колко пъти го включвам и неще да се конектне щото смотания му сървър e temporary down супер често.

Link to comment
Share on other sites

Click here to see the server status in real-time.

this script tests if the slsk server is up.
Slsknet.org :: Soulseek Board 
probing server... failed.
the server seems to be down.

Как се бачка с това чудо?

Требва ли да си регистрирам име и парола?

Link to comment
Share on other sites

I mene ne me varzva, servera e dolo za momenta... iazak. chuval sam dosta raboti za tova jivotno ama do sega ne sym go probval... edna kolejka dosta go hvaleshe.

Link to comment
Share on other sites

Ам то и аз го имам соулсийка ама не го ползвам чак толкова много освен ако не ми трябва нещо много забутано и никому известно ... тогава вече прибягвам до услугите му  :lol:

А така! :rolleyes:

И именно в такива случаи програмката се оказва адски полезна

Link to comment
Share on other sites

ок давам download file отивам в transfer и гледам тва не дърпа

ами ако ти е quended е нормално да не дърпа :) зависи от кой дърпаш...може да няма свободни slots за да дърпаш и трябва да чакаш да се освободи... а ако дърпаш от някой който има свободни слотове ще ти тръгне веднага ;)

Link to comment
Share on other sites

Kво стана ве братче абсолютен блокаж не може да се конектне.

Направиха ни атака ((((riaa))))) :angry1 :angry1 :angry1 :confused :wtf: :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Хич неще да сваля тоя soulseek! DC++ е много по добра програмка :punk

хаха егати исказването! В slsk има къде къде повече музика от колкото в мрежата на DC++

Link to comment
Share on other sites

хаха егати исказването! В slsk има къде къде повече музика от колкото в мрежата на DC++

 

Въпрос на вкус. На някои им е по-удобно с dc++, на други с slsk. На мен лично за музика slsk ми е фаворит, а за всичко останало dc++.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос на вкус. На някои им е по-удобно с dc++, на други с slsk. На мен лично за музика slsk ми е фаворит, а за всичко останало dc++.

Съгласен съм :)

Но пък и в slsk почти нищо друго няма освен музика и клипове :) Музика при това много :) За хора като мен които слушат музика дето я няма по фрии сървърите и Бг торенти slsk си е идеален.

Бавно ама славно :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...