Jump to content
BulForum.com

"You sux"


Recommended Posts

You%20SUX2.JPG

Гледайте minimap-а. Не че аз съм силен, просто ония беше слаб. "Надписа" е направен със сгради (пилони) и 3 unit-а (1 dragoon и 2 corsair-а).

Още смехове може да разгледате тук.

 

Edit: Извинявам се, но си поразместих нещата в data-та и за това известно време ги е нямало снимките.

Link to comment
Share on other sites

всъщност правилно е да се каже: "you suck". "s" при сегашно просто време се слага само на 3-то лице единствено число

Знам, не ми стигна картата да го напиша - терена точно в центъра на картата не позволява "строителство". Иначе този номер го измисли тъпата чушка (ZeeRaX) преди време в X-Ray, но не съм сигурен дали успя да го реализира (май беше решил да го направи с оверлорди) На мен ми хрумна да възродя тази идея, просто пича беше печално слаб и не се въздържах. А nick-a Peppi е мой - с него се подвизавам в Headoff.

Link to comment
Share on other sites

Eee bravo! I az ia igraia taia igri4ka ama za takova nesto ne bih se setil nikoga! BRAVO!!!!

Link to comment
Share on other sites

Доста оригинално поздравляния на този който го е направил :)

Link to comment
Share on other sites

screen01.JPG

Гледайте minimap-а. Не че аз съм силен, просто ония беше слаб. "Надписа" е направен със сгради (пилони) и 3 unit-а (1 dragoon и 2 corsair-а).

Също така

Този и този screenshot-ове.

Replay-а на играта е тук.

 

Още смехове може да разгледате тук.

Хмм... не го отварям.Ако може дайте друг линк.

А.. ся се отваря :)

А не трябва ли да е "You Suck" а не "You Sux" ? :)

Link to comment
Share on other sites

Както вече веднъж написах - трябва да е you suck. но ако се вгледаш в долната част на картата, където съм написал "sux" мястото стига само за три "букви", даже Х-а съм го дооформял с dragoon и corsair...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...