Jump to content
BulForum.com

Купувам дъно и процесор


Recommended Posts

Ако някой продава дъно и процесор на харабийска цена нека пише. Ще ми се да са Intel815 + P3 или Celeron (може и Tualatin), но ако има някои Duron или Thunderbird може да ме заинтересуват. Може да върви комплект с 128 или 256 MB SDRAM. Търся също и евтина видеокарта TNT или TNT2.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой продава дъно и процесор на харабийска цена нека пише. Ще ми се да са Intel815 + P3 или Celeron (може и Tualatin), но ако има някои Duron или Thunderbird може да ме заинтересуват. Може да върви комплект с 128 или 256 MB SDRAM. Търся също и евтина видеокарта TNT или TNT2.

Ted az imam tochno tova koeto ti trqbva no shte se razdelq s nego na dobra cena ako te interesuva obadi se da govorim

Link to comment
Share on other sites

Извинете малка грешка, sorry

 

ABIT ST6 I815EP

+

Celeron Tualatin 1000 (oc na 1400)

+

една 256 MB PQI SDRAM (върви на 140)

+

fan Titan D5TB

+

много любов и проучване, когато съм ги събирал...

=

130$

 

 

:music

Link to comment
Share on other sites

@LifeFeel

На $130 тези неща се купуват нови, така че цената за втора употреба е нереална. За сравнение само ми дават ABIT SA6(Intel815 A-step) + Celeron433(Mendocino) за $50, ама ми се ще малко по як процесор. Ако реша да купя Tualatin за това дъно (подкарва се като се пооправят няколко пина на цокъла) трябва Celeron-а да си го оставя за ключодържател :) Нормално ми се струва за актуални неща втора употреба да има 30-35% отстъпка в цената (едва ли фирма би дала даже и толкова).

Link to comment
Share on other sites

@TED

 

Не знам как ще разместваш пинове на процесора и цокъла, а как ще свалиш напрежението още по-малко се сещам...

мисля че няма да можеш да сложиш Tualatin на това дъно

но ако успееш похвали се... лично ще те почерпя

 

иначе извинявай за високите цени - шегувам се естествено

Link to comment
Share on other sites

Runner предложи някаква цена на компонентите по горе. Мене ме интересуват всичките както и видеокартата.

 

LifeFeel не разбрах това дъно с тоя процесор продаваш ли ги ?

Link to comment
Share on other sites

Ами отстъпката на Тед е доста нереална според мене. Предлагам 80$. Наполовина цената от новото. Във фирмите ти дават 35% приблизително. Според мене е нормално да е наполовина, като за без гаранция и без да знам как е експлоатирано. Риска си е за мене защото утре другиден може да спре да си бачка и да изпуши и аз съм със доста пари назад.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

1. MB : Acorp 6A815EP1/FC PGA/FC PGA2/ATA 100/SB/

Intel Celeron, Intel P III, Intel Tualatin 1,13 Ghz i pove4e,

AGP 4x slot,

3 DIMM Socket - maximu memory up to 512 Mb

 

2. CPU : Intel Celeron 1,1 Ghz/FC PGA2/256K/FSB 100Mhz

 

3. COOL : Acorp .......

 

4. Video : GeForce 2/MX200 - 32Mb/166/TV-OUT

 

5. RAM : PQI/128 Mb/SDRAM/PC 133

 

 

Parvite 4etiri komponenta sa na 10 meseca, vsi4ko se prodva nakup.

 

 

Cena 170 lv.

Link to comment
Share on other sites

Kupih si Abit SA6 + Celeron366 (Mendocino) ok na 600MHz za $40, taka 4e ve4e ne tarsia MB+CPU, no si tarsi videokarta - neshto ot klas GF2 MX ili GTS i za predpo4itane s TV out. Ako imate predlozenia -> PM.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...