Jump to content
BulForum.com

Тест за непорочност


Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Пробвайте да отговаряте само с "НЕ" на всички въпроси. Пада голям смях-особено, когато започваш да получаваш предупреждения...

Link to comment
Share on other sites

Sega puk izkarah 17 :blink: .........pove4e nqma da go pravq toq test 4e savsem me dosramq.........abe drugi momi4eta s podobni rezultati nqma li be!? :confused  :confused  :confused Aide podkrepete me malko!!!

Хм....Трябва да се запознаем! :D ;) Със сигурност не се скучае с теб!

Аз изкарах 35!

Link to comment
Share on other sites

На мен пък не ми се стартирва. Само началната страница ми излиза и толкоз. Стартирва се и веднага изчезва и нищо.  :angry:

 

Ами ако позлваш Опера може и запади нея да не бачка!Поне при мен е така с Ехплорере бачка с Операта НЕ! :angry1

 

Теста на мен втория път пък ми даде 73% а първия по-малко :angry1 както винаги не е верен!

Link to comment
Share on other sites

Направих го два пъти за всеки случай. То имаше и различни въпроси. Първият път 89%, а вторият - 83%. Винаги съм знаел, че съм чист, ама чак пък толкова...

Link to comment
Share on other sites

ole tva me sguva ot smqh,mnoo e zaribeno!

51%-1vi put-v raq

16%-2ri put-v ada

vuprosite sa nomer edno,ama 4aaite da vida i za muje kvi sa!

oooole puk mujkite sa......nqaam dumi,

a vijte gi i na angliiski-umrqh ot smqh! :punk

Link to comment
Share on other sites

Eгати... 89% :D Направо съм ангелче! :devil :devil :devil :lol:

 

Направо ме уби този тест, добре че съм за Рая... :D Какви бяха тея въпроси, това чудо :tongue Такива предположения относно половия ни живот, че направо да ти се догади! :laughing: :laughing: :laughing: Особено за близките роднини... :laughing: беше върхът!

 

edit/

и втория път излезе 89% :laughing: :D Да му се неначудиш !!! :D

edit/

Link to comment
Share on other sites

E, най - сетне и аз го направих. :D

51% първия път. Едвам съм се отървал.

41% втори път. С малко фантазия. :)

59% трети път. Малко по-послушен

0% само на да. Вижте го и вие аватара. Голем смех. Дават ми че дявола ще ме опъва в пъкъла. :D

ЕДИТ: Направих тест ако съм жена

И двта пъти 30% :D Ако бях жена, отърване от ада няма. Щях да съм е гати развратничката. Е това не им разбирам на жените, какво толкова се правят на тежки. Аз на тяхно място щях да се възползвам и до 30-та ми година щях да съм с два апартамента, мерцедес 2004г., собствен бизнес, доста пари в банката и с някой който да ми плаща сметките по заведенията и + няколко любовника да си ги въртя на пръста.

Link to comment
Share on other sites

55 % близо бях .. мамка му и това само защото си помислих че "правили ли сте секс с повече от 5 жени " се има предвид наведнъж и отговорих с не ... мамка му

 

 

взето направо от инфото на Keitaro

Birthday :10 August 1990

 

Напиши книга .. ще се продава

:P Cheerzz :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

89 сигурно е щото още съм на 14 :)

ЕДИТ: втори път 80 :)

трети път 83 :bgrin:

четвърти път пак 89 :punk най-после съвпадение :wir

Link to comment
Share on other sites

Хей, успяхте ли да съблечете Ангела? 52% ми бяха достатъчни да се възнеса...само изведнъж останах без дрехи :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...