Jump to content
BulForum.com

Училищно първенство по футбол


emirates stadion

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

ТХВП ще бие естествено.Малчика не показаха никакъва игра срещу ТЕТ-а (Резултата не говори почти нищо),а ТХВП-то имат много по-добри футболисти :D

Link to comment
Share on other sites

Залагам на ТХВП, кофти че ни размазаха с 5:1 (аз съм от иконома) Просто са силни и предполагам, че ще победят Малчика :huh:

Link to comment
Share on other sites

sled kato moeto daskalo(TETA) sled mnogo slaba igra padna ot malchika a dano tiq mizerii im spukat shortite na finala...

Link to comment
Share on other sites

ТХВП ще бие естествено.Малчика не показаха никакъва игра срещу ТЕТ-а (Резултата не говори  почти нищо),а ТХВП-то имат много по-добри футболисти :D

Колко по-добра игра искаш да покажат Малчика уе та те ТЕТА 2 полувреме не минаха центара.

Link to comment
Share on other sites

pi4ove samo sha vi kaja 4e tiq mal4ika sa nai jiviq ta6ak deto sam vijdal

nali igrah (ot teta sam deto me izgoniha 2riq) . a samo da go barna vlado toq det sa prai na golqm sadiq 6te umre toq pi4 4estno!

 

sre6tu botqf ni otrqza sq pak 6a mu iba maikata!

ae uspeh i na dvata otbora samo 4e 6ampiona 6te e edin i se kazva THVP prosto s klasi nad mali4ka li kfi beha tam!

ae ot men ;]

Link to comment
Share on other sites

Nai-golemite otpadnaha v purvia krug. Vsicki znaete koi sa :D

Koito i da stane shampion niama da povtori minalogodisnia uspeh na Giuma - shampion na Bulgaria

не съм сигурен дали нащо даскало(ТХВП) ще напрай

нещо в националния турнир.ама се надявам защо не!!!

ама тия гюма ако бяха толкоз добри нямаше да отпаднат още в първия кръ!!!

ШАМПИОНИ НА ПЛОВДИВ НИЕ СМЕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Като бивш ученик на Малчика, няма как да не подкрепя отбора, но лошото е,че винаги ни мажат на финала :). Днес случайно имах път към училището и решиха да видя какво правят разни стари познайници,но ми казаха,че имало мач. С кой играха? Явно са ги остранили щом са на финал... :).

Link to comment
Share on other sites

Като бивш ученик на Малчика, няма как да не подкрепя отбора, но лошото е,че винаги ни мажат на финала :). Днес случайно имах път към училището и решиха да видя какво правят разни стари познайници,но ми казаха,че имало мач. С кой играха? Явно са ги остранили щом са на финал... :).

Да играха с ТЕТА и биха с 7:1

Link to comment
Share on other sites

ТХвП са силни - гледал съм ги.

А Малчика не знам даже къде се намира. Някой може ли да ми каже къде е това училище?

 

Sorry за OFFTPIKA

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...