Jump to content
BulForum.com

Училищно първенство по футбол


emirates stadion

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Всички изказвания,че ТХВП-то били с класи на Малчика според мен са пални глупости.Нищо лично кам отбора на ТХВП-то но все пак гледайте реално.До сега във всичките ви мачове садиите ви подпират така беще и днес.Може би и на финала ще е така но това няма значение.Някой че ТХВП-то има ли много добри играчи , това е верно ,ама и наще не им отстъпват.Всичко е вазможо в четвъртък.Ще има само един ШАМПИОН и това ще е МАЛЧИКА!!!!! :punk

За тези които не знаят каде е даскалото наречено Малчика,СПТУЕ,ПГБТ това срещу поликлиниката на пониделник пазара.

Link to comment
Share on other sites

Ами нас не ни допускат щото сме били Спортно училище :angry:

Еми доколкото знам в спортното училище няма футболисти така че и да участвахте надали щяхда да направите нещо кой знае кво.

Link to comment
Share on other sites

Еми доколкото знам в спортното училище няма футболисти така че и да участвахте надали щяхда да направите нещо кой знае кво.

Има има,даже са цяла паралелка с футболисти на Ботев :D

Link to comment
Share on other sites

Ще има малък финал.Той е от 11 или от 11:30 не сам сигурен.

Малчика FOREVER

аме неска даскала по физическо ми каза,че нямало да има,а от други места слушам ту едното,ту другото.Някой знае ли СЪС СИГУРНОСТ дали ще има или не? :confused :blink:

EDIT: Method & Red,нормално е финала поне да е на тревичка,макар че и на стадион Пловдив не е много поддържана.Иначе преди това се говореше нещо за стадион Тодор Диев,но явно ще е на Пловдив

Link to comment
Share on other sites

аме неска даскала по физическо ми каза,че нямало да има,а от други места слушам ту едното,ту другото.Някой знае ли СЪС СИГУРНОСТ дали ще има или не? :confused  :blink:

Да ще има от 11:30 е в четвъртък.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...