Jump to content
BulForum.com

jazz balet


farrell

Recommended Posts

jazz balet-zvu4i mnoo hubavo,prekrasno i naistina neveroqtno use6tane!!!

no iskam da pitam kolko ot vas sa trenirali,kude,horeograf,ceni,u4astiq i t.n.

produljavate li ili po edi kakvi si(pls nazovete gi)pri4ini se otkazahte?

i kato cqlo haresva li vi toq tip tanci???

Link to comment
Share on other sites

Да този тип танци също са готини Аз не съм тренирала но знам 1 място където има То е в Синдикалният дом Не знам каква е цената

Общо взето ритъма е като на джайв но при тях се танцува по по-различен начин :P

Link to comment
Share on other sites

jazz balet-zvu4i mnoo hubavo,prekrasno i naistina neveroqtno use6tane!!!

no iskam da pitam kolko ot vas sa trenirali,kude,horeograf,ceni,u4astiq i t.n.

produljavate li ili po edi kakvi si(pls nazovete gi)pri4ini se otkazahte?

i kato cqlo haresva li vi toq tip tanci???

Страхотно е наистина. Аз се занимавам с джаз балет повече от 6 години и все още ходя със същата тръпка, както първият път. Има на много места в града - зависи точно какво те интересува.Балет "Електра" - те ходят да танцуват по заведенията, но имат лоша слава, ако ме разбираш, и не ти ги препоръчвам. Има и в Синдикалния дом на две места - на втория етаж, но там не знам подробности и на последния - при Николай Серафимов.Таксата е 20 лв на месец, има репетиции 2 пъти в седмицата, но точно кои дни са за начинаещи не зная. За повече подробности се обади на 0889554721 (Николай Серафимов). А ако искаш да разгледаш страницата и да научиш повече - www.hit.bg/musichall. Относно участията - сравнително малко са, а и ходи основния концертен състав. Начинаещите се включват в някои танци, когато има представления, но само тези, които са показали, че могат да се справят и не се лигавят. Дано информацията ти свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

oh ne mi govori za 'Elektra" :angry1 trenirah tam po4ti 1 godina,no.......istoriqta e ...pla4evna!ne 4e sprqh da treniram 6ot ne iskam,ami 6ot takaa e sitemata! ;) na4inae6ti-u4at si tancite(koito sa dobri);sredna kategoriq-hodqt po u4astiq;naprednali-tancuvat po zavedeniqta!

emi kak e? :confused ne se zapisvaite tam-6te sgre6ite!

ina4e thanks za iz4erpatelnata informaciq :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

M zimata hodih za 2-3 meseca v edno daskalo na jaz balet,otkazah se poradi pri4inata 4e trenirotkata moje da tancuva no ne moje da trenira,psuvashe ni,nikakvo otnoshenie ka moli profesionalnost, 2 dena predi u4astie ne be6e izmislila krainiq variqnt na tanca i sled kato q 4akahme 2 4asa pred diskotekata re6i 4e nqma nujda da se izvinqva poneje sme i dlajni :) i mnogo drugi nerednosti... trygnah na latino tanci :) no jazz baleta si e ludnica :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

M zimata hodih za 2-3 meseca v edno daskalo na jaz balet,otkazah se poradi pri4inata 4e trenirotkata moje da tancuva no ne moje da trenira,psuvashe ni,nikakvo otnoshenie ka moli profesionalnost, 2 dena predi u4astie ne be6e izmislila krainiq variqnt na tanca i sled kato q 4akahme 2 4asa pred diskotekata re6i 4e nqma nujda  da se izvinqva poneje sme i dlajni :) i mnogo drugi nerednosti... trygnah na latino tanci :) no jazz baleta si e ludnica  :rolleyes:  :rolleyes:

дай малко инфо,кое е тва даскало???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

.,

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...