Jump to content
BulForum.com

Продавам кецове


Pizza

Recommended Posts

Значи кецовете са etnies lo-cut 3 сиво и синьо,майка ми ги донесе от Германия обаче се оказа че са ми големи и изобщо не съм ги носила.39 номер ако някой е навит се пак да пише.Ето и линк http://www.etniesgirl.com/footwear/girls/lo-cut-3/

Link to comment
Share on other sites

Време ти е да прочетеш правилата темата ти не е за този раздел.

 

ами според мене са точно за тука :)

поне така който се интаресува от скейтинг и хек или нещо от тоя род ще ги забележи и може да ги КУПИ по изгодно от колкото да ги купи от магазина :)

Link to comment
Share on other sites

!А и повече хора четат купувам/продавам, от колкото този раздел.

Да,ама повече хора биха се заинтересували тук а не в продавам/купувам ;)

Иначе....кецовете са много яки пък и си търся ама нося 39-40 и сигурно ще са ми малки

Link to comment
Share on other sites

Значи кецовете са etnies lo-cut 3 сиво и синьо,майка ми ги донесе от Германия обаче се оказа че са ми големи  и изобщо не съм ги носила.39 номер ако някой е навит се пак да пише.Ето и линк http://www.etniesgirl.com/footwear/girls/lo-cut-3/

За ква цена говорим.

Link to comment
Share on other sites

Да,ама повече хора биха се заинтересували тук а не в продавам/купувам ;)

Иначе....кецовете са много яки  пък и си търся ама нося 39-40 и сигурно ще са ми малки

 

Има правила и трябва да се спазват!!! :angry: , така че преместете темата

Link to comment
Share on other sites

така че преместете темата

Хахаххахах-на кой говориш :laughing: !?!?!

Ако искаш да преместят темата мисля че трябва да пишеш ЛС на някой модер а не да казваш на....не знам кой имаш предвид да премести темата :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хахаххахах-на кой говориш :laughing: !?!?!

Ако искаш да преместят темата мисля че трябва да пишеш ЛС на някой модер а не да казваш на....не знам кой имаш предвид да премести темата :laughing:

 

ти си последната, която може да ми дава съвети, а този който отговаря за този раздел е @furiozo и това е негова работа, така че ако обичаш замълчи ;)

 

ЕДИТ: в момента ти го правиш пък и да не говорим, че темата за хека я обърнахте на чат...

Link to comment
Share on other sites

ти си последната, която може да ми дава съвети, а този който отговаря за този раздел е @furiozo и това е негова работа, така че ако обичаш замълчи  ;)

Не мисля че трябва да ми говориш така и изобщо да се ядосваш,просто като искаш да преместят коя да е тема пиши на някой модер или админ..или просто пиши на furiozo,що тряя да спамиш...

Link to comment
Share on other sites

ти си последната, която може да ми дава съвети, а този който отговаря за този раздел е @furiozo и това е негова работа, така че ако обичаш замълчи  ;)

 

някой да го изтрие тоя пост ... без да искам :)

Link to comment
Share on other sites

някои хора тук много взеха да спичат, пичове осъзнайте се и не се впрягайте толква.

теми с "двойнствена принадлежност", като тази, щом автора е предпочел да я пусне в определен форум за мен няма проблем тя да си стои там.

Link to comment
Share on other sites

тайна...

Не е тайна аз го видях :lol: Та цена на кецовете така и не видях...И аз ще прасна някоя друга снимка на едни кецове,които продавам...ама после ;)

Link to comment
Share on other sites

Щом и ти продаваш същото нещо следва да направиш нова тема.За препотъчване е тя да е в купивам/продавам.Последно ще кажа само, че ако и тази тема беше в този раздел повече хора щяха да я видят!Пример е 1 друга тема, в която един продава дрехи марки globe и invert и темата има 2 страници, въпреки, че това са "скейтарски" марки.Pizza сама може да си реши къде е трябвало да пусне тази тема.

Знам какво трябва да направя и никъде не виждам да съм написал,че ще кача снимките тук :huh: Просто поясних,че ще кача снимки с кецове,които продавам ако не виждаш,но все пак мерси човеко за направлението ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Опа :P кецовете ви ги давам за 80 кинта макар че струваха мн повече ама кво да праа не ми трябват просто и със стелки и памуци не мога да ги носа :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...