Jump to content
BulForum.com

WEBCAM


ICE_pz

Кефи ли ви новата WEBCAM?  

83 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:punk Ето ви и линк за WEBCAM новата WEBCAMera на автогарата в Пазарджик!Като влезете и ви иска парола и USERNAME за USERNAME напишете demo а парола не ви трябва!ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ! :sayjin
Link to comment
Share on other sites

Хе добре уе момчета!А ако се сетите как е адреса на тфа в Пловдив мое и него да го боднем,а? :D :D :D Пък камерата не е чак-толкова лоша!Както каате СТАА ЗА МАЛКО!Еми ако са сетите нещо итересно драскайте го тук та да имаме теми за разговор! B)

Link to comment
Share on other sites

Много ме изкефи :punk , но тая камера в Пловдив и е много кофти опресняването :( има много забавяне на кадрите или нета ми е бавен :(

Link to comment
Share on other sites

Mи няма лошо,а в Пловдив някъде няма ли такава?Т.Е да е достъпна,щото аз съм виждал на няколко места камери но....

Link to comment
Share on other sites

Не мислите ли, че е леко тъпичко това с тия камери? Аре, куките да си ги гледат (все пак затова са там), ама от чак такава общественост няма смисъл. Това е само за някакви сеирджии, които няма какво да правят (не, че ще видят кой знае какво, де :) ааай \/ B)

Link to comment
Share on other sites

Ми вижте кво....Аз съм от Пазарджик и на мен примерно не ми допада идеята като минавам покрай автогарата и да ме гледат...Просто не ме кефи да бъда набюдаван...Както някой преди мен каза наистина ще дойде момент, в който навсякъде ще има такива "шпионски" камери... :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...