Jump to content
BulForum.com

Продавам компютър


Recommended Posts

Нови цени :D

Продавам компютър HEWLETT PACKARD Vectra 486s/33XM

Снимки

CPU: 486SX 50Mhz (Вграден в дъното - възможност да се сложи още един процесор освен него)

VGA: Integrated VGA, S3 – chip 928rA Memory Size 1Mb

RAM: 20Mb

Parallel Port, Serial Ports -1бр.

HDD HP: 170Mb – 1бр.

FDD 1.44Mb – 1бр.

Monitor IBM– 28сантиметра (видими) -1бр.

LAN – вградена

Mouse (A4tech PS2) + Keyboard (Turbo Track – Kb9001 RE+)

Инсталиран Windows 95 + Office 97 – перфектно си вървят 

Бонус:

Матричен Принтер ROBOTRON K6314

HDD 120Mb – на него има инсталационен Win 95SR2

IDE ISA карта – с възможност на 1 кабел за IDE устройства и 1 за FDD Устройства

1 Disk – дискета за зареждане на DOS

И още едно мишеле - незнам дали бачка

 

Информация:

Това е компютърът на баща ми. Никой не го ползва. В момента е с инсталиран Windows 95 + Office 97. Мишката и Клавиатурата са PS2. Мишлето е сравнително ново – върви идеално. Клавиатурата не е PS2 (има бутони за изключване на компютъра) – затова съм използвал накрайник за PS2 - но когато се ползва дава грешка с клавиатурата! Пробвал съм с други две PS2 клавиатури – върви перфектно без грешка, а днес пробвах и с новата ми мултимедийна клавиатура – дори с нея нямаше проблем.

 

Цена: нова 30лв / стара 40лв

Продавам също:

FAN: Titan model: TTC-MT1AB-5 Socket A 5500 rpm - 10лв Виж / характеристика

карта с 2xUSB порта и 2xPS2 -за мишка и клавиатура - включва се с едно кабелче към дъното - незнам къде - беше на стария ми комп(виждал съм я че я продават по магазините, но непомня за колко) - 7лв Виж

Case +AT захранванеВиж - 5лв

ICQ: 205492639

GSM: 0899261069 - ивайло

Всичко горе за нова 50лв/ стара 60лв

Link to comment
Share on other sites

Мен ме интересува монитора само. Искам малко повече инфо за това на какви честоти и разделитени способности работи. Интересува ме 800х600@85Hz на 32-bit цвят как се държи ? И какви пари му искаш и година на производство ?

Link to comment
Share on other sites

Мен ме интересува монитора само. Искам малко повече инфо за това на какви честоти и разделитени способности работи. Интересува ме 800х600@85Hz на 32-bit цвят как се държи ? И какви пари му искаш и година на производство ?

Пич изобщо не поддържа тази резолюция - а абсурд за 85Hz :)

Значи върви си на 640х480 на 75Hz :) 8,16,32 бит цвят

Link to comment
Share on other sites

Мен ме интересува монитора само. Искам малко повече инфо за това на какви честоти и разделитени способности работи. Интересува ме 800х600@85Hz на 32-bit цвят как се държи ? И какви пари му искаш и година на производство ?

Ако те интересува имам подобно нещо

800x600@60Hz 32-bit -НР

Link to comment
Share on other sites

GoDZiLa-Нещо не ти работят линковете, да видим какво предлагаш.Да не би случаино да ги дърпам от твоя комп,а пак ти да си го изключил.Вземи ги качи някаде другаде та да са активни през цялото време.

Link to comment
Share on other sites

Аз се интересувам от монитора, ако се навиеш да ги разделиш ще го взема на разумна цена

 

EDIT: поддържа 16-битов цвят нали?

Link to comment
Share on other sites

GoDZiLa-Нещо не ти работят линковете, да видим какво предлагаш.Да не би случаино да ги дърпам от твоя комп,а пак ти да си го изключил.Вземи ги качи някаде другаде та да са активни през цялото време.

Да на моя комп са :) Изключих го тази сутрин

Едит: Вече са качени в wareza

 

Аз се интересувам от монитора, ако се навиеш да ги разделиш ще го взема на разумна цена

 

EDIT: поддържа 16-битов цвят нали?

Да поддържа 16бит цвят :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...