Jump to content
BulForum.com

Техника


Oba Oba Martins

Техничен футболист  

163 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Въпросът не е кой е по добър или кой е по опитен за да ми сравняваш Зидан със Кростиано Роналдо.За мен К.Роналдо е 5 пъти по техничен от Зидан,имаше едно филмче в датата със К.Роналдо и Роналдиньо най техничните футболисти според мен гледай го и тогава ми говори че К.Роналдо не е техниче но е нужно само да гледаш мачове на МАН ЮН за да го разбереш де.

Mlakni 4e se izlaga6

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply
Въпросът не е кой е по добър или кой е по опитен за да ми сравняваш Зидан със Кростиано Роналдо.За мен К.Роналдо е 5 пъти по техничен от Зидан,имаше едно филмче в датата със К.Роналдо и Роналдиньо най техничните футболисти според мен гледай го и тогава ми говори че К.Роналдо не е техниче но е нужно само да гледаш мачове на МАН ЮН за да го разбереш де.

 

Ето линк към филмчето:

http://195.234.236.193/goals/Compilationes..._ronaldinho.wmv

:)

Link to comment
Share on other sites

бе човек за теб може и Георги Марков да е по-добър от Неста но тва некво невъзможно звъчи

как може да кажеш че К. Роналдо е по-техничен от Зидан ти футбол гледал ли си ? дават по телевизията пробвай някой път готино е тъкмо ще видиш как К. Роналдо ще си оплете краката и ще му вземат топката преди да е направил и 1/2 финт иначе футбол по телевизията ала бала готино ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ ДЕ не сериозно тва за К. Роналдо и Зидан ме разби, некво има ли тема за бисери във форума ?

 

бтв не се заяждам да си помислиш нещо сори ако съм оставил грешно впечатление

Link to comment
Share on other sites

Ronaldinio,no i Kaka ne otstapva po tehnika.......

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля че най-техничен е Зидан но вече е стар :cry . Давам своя глас за Роналдиньо.

Пък за какво го няма Адриано от Интер мисля че и той попада в списъка

Link to comment
Share on other sites

Адриано Лейте Рибейро [ 2 ]  [1.53%]
Ммм я виж пак ;). Кой каза , че Адриано го няма...

Аз мисля , че Роналдиньо е най-ТЕХНИЧНИЯ. Преди време Зидан ги "владееше" тия неща , но сега вече е старичък и не е толкова енергичен :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Трудно бих открил играч който да може да стъпи на Зидан преди 4-5 години когато дойде в Реал. Нереална анкета отвсякъде. Едните са за пенсия, другите тепърва изгряват. Роналдиньо е техничар от висока класа, но той е още много, много млад. Алекс дел Пиеро е правил уникални неща с топката, такива каквито ластика на Роналдиньо скоро няма да може да измести от съзнанието ми. Роналдо преди 2-3 години го правеше същото, но малко по пестеливо. Просто тези тримата трябваше да са в друга анкета не в тази. В друга анкета заедно с ора от тяхното поколение. Иначе в момента наистина най-обещаващ е Роналдиньо спор няма за това. Фен съм дълги години на Реал, но пича ме е карал да се възхищавам на изпълненията му. Ако има къмет някой ден ще е голям играч, но в момента има още много да учи и доказва.

Link to comment
Share on other sites

За всички времена най-добрия техничар е Гаринча. Сега смятам че са няколко футболисти. Ел Хаджи Диуф, Роналдиньо и най-вече Джей Джей Окоча.

Link to comment
Share on other sites

Техниката е най-красивото нещо...и за жалост сега само Роналдиньо е романтик в играта...има много малко други такива,ако изобщо ги има :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
къде видя техника в Шевченко той само вкарва в някой случай с голяма доза късмет

футболистът на годината не претежава нито техника , нито нищо а в редки случей вкарва с голяма доза късмет ....ти въобще знаеш ли кой е Шева ????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...