Jump to content
BulForum.com

Към Европа!


Recommended Posts

Ето така се влиза в Европа:

 

Номер 1:

300lv-Admin.JPG

 

и съответно, Номер 2:

300lv-Chistachka.JPG

 

Това е то справедливото заплащане. Да те е страх даже да си го помислиш :angry1

Link to comment
Share on other sites

Хора има за всеки влак :)

Който няма работа и се оценява за повече и иска да чака по-добро предложение, просто си чака и си седи без работа.

Хората дават колкото са преценили че могат, никои не те кара на сила да работиш там :)

Link to comment
Share on other sites

Хора има за всеки влак :)

Който няма работа и се оценява за повече и иска да чака по-добро предложение, просто си чака и си седи без работа.

Хората дават колкото са преценили че могат, никои не те кара на сила да работиш там :)

Така е като келявата държава не и пука за нас и тъпите продажни синдикати си стоят и въобще не ги е*ава за народа :angry:

btw :Много ама много искам да попаднеш на такива боклуци и да работиш без почивен ден за 250лв. да видиш как ще си промениш мнението :devil .

Link to comment
Share on other sites

В момента работя за около 250лв и по-малко най-вероятно като преводач (май май ще се отказвам, но това е моя си работа) и мнението ми е същото. Щом има кой да я работи тая работа за толкова, толкова ще е. Като не искаш да си ти, не я работи. Никой не те е вързал насила. Верно е, че не е редно да е толкова малко, но като има балъци да се хващат и на толкова, така ще е. Качеството на труда пък е отделен въпрос...

Link to comment
Share on other sites

Защо всички българи си мислят, че има там горе някой, който трябва да им бърше задника?

 

"Така е като келявата държава не и пука за нас"

Коя е тая келева държава? Тая келева бържава сме аз, ти, той, тя и всички около нас. Тая келева държава, това сме ние!

Link to comment
Share on other sites

btw :Много ама много искам да попаднеш на такива боклуци и да работиш без почивен ден за 250лв. да видиш как ще си промениш мнението  :devil

 

Къв ти е проблема с мен?

Да си променя мнението, в смисъл човек ако иска да открива работни места, то да дава от 1000 лв нагоре, без значение дали може да ги изкара от работата на този човек или не?

Ебати типовете майна :bgrin:

А щом даваш такива цветни примери, значи ти самия си работил без почивен ден за 250 лв на месец. Та е заради такива като теб, дето се хващат на такива условия и пари, има работодатели, които предлагат такива работнми места.

Така че не ми се набирай толкова, все едно аз съм ти виновен с нещо!

Link to comment
Share on other sites

Верно е, че не е редно да е толкова малко, но като има балъци да се хващат и на толкова, така ще е. Качеството на труда пък е отделен въпрос...

жоре не си много прав. защото има хора дето се чудят от къде да си изкарат някой лев. и като знаят работодателите, че има такива хора, и затова дават толкова ниски заплати :( мислиш ли, че всички в тая държава сме балъци? сигурно има и такива, но просто нямаме избор :ghost вие казвате ми като не те кефи недей да работиш, ами като си в безизходица ше работиш не за 300 ами и за 200лв :cry

по темата: иначе и аз съм разглеждал този сайт и съм виждал заплати за програмисти по 180лв за 8 часа работен ден :bgrin: а най-високата заплата, която видях беше 600лв някъде в София, което пак си е доста ниско заплащане за такава работа :huh:

Link to comment
Share on other sites

Един шопски лаф - Он ми плаща колко да не умрем, я па ке работя колко да не заспем :lol: Иначе както каза Stenli, ако си в безизходица няма какво да правиш. Но ако и хората в безизходица си знаят цената, а не бачкат за по-малко, може би щеше да се плаща повече. Защото ако всички за определен вид работа казват, нямам да работя за по-малко от толкова пари на месец?!? Какво ще стане, ами просто работодаделите ще са без работници ако предлагат по-малко. Но какво да се прави, като някой е съгласен да работи за по-малко, друг за още по-малко и така заплатите падат :cry

 

едит:

Амиии май че за програмист дават 300лв заплата, а за чистач/ка пак 300лв!!!!

Майна ти май откри топлата вода :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами ако тоя чистач трябва да чисти 10 етажна сграда?Се пак има доста подробности които трябва да се изяснят.А това се пак са начални заплати,ако си вършите добре работата може да очаквате и повишения.

Link to comment
Share on other sites

Администраторското място би го взел единствено някой без никакви познания. Всеки един човек, който се е занимавал с поне малка част от изискванията и знае колко труд и време е отъшъл за да го може да работи професионално на него може да оцени труда си и да си направи сметката, че не това са парите, които той заслужава.

Link to comment
Share on other sites

Амиии май че за програмист дават 300лв заплата, а за чистач/ка пак 300лв!!!!

 

тва е ЕГАТИ келявата история, пълна мизерия. Ми то тогава за къв чеп да се блъскламе да учим? Без значение дали си сисадмин или хигиенист тип чистач все тая! :devil

Link to comment
Share on other sites

Еми това е, живеем в абсурдна държава. Тази заплата според мен е реална само ако си стажант. Не е нормално да си блъскал 20 години и някой който си е гледал кефа и сега работи като чистач да взима колкото теб.

Ами ако тоя чистач трябва да чисти 10 етажна сграда?Се пак има доста подробности които трябва да се изяснят.А това се пак са начални заплати,ако си вършите добре работата може да очаквате и повишения.

Съмнява ме администрирането на БД на "БДЖ" да е много елементарна задача. Да не говорим че се носи и отговорност.

Link to comment
Share on other sites

Да станат всички програмисти хигенисти, пък тогава може да вдигнат заплатите :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Стига глупости бре ... това е то пазарната икономика - щом някой се навива да ми работи за 300лв толкова ще му давам, ако се навие без пари да работи няма да му плащам това е положението, а относно чистачката - не си мислете че нейната е по-лесна. Ако все пак си го мислите никаде не е писано че не можете да се хванете да чистите пък ако ще и 10 дипломи да имате. Айде със здраве щото то е най-важното.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...