Jump to content
BulForum.com

Скейтбоардинг...


Tomahawx

Recommended Posts

Awe onq den cuknah edno 360 flip4e (transver)na arenkata ,sus solidna visu4ina

4-5 sk8-ta nqkade. :P HAHAHA,ama sa subudih :woot .Awe neka se zaribqvat horata.Ama gerry^^,ti tam kara6 li ili sedi6 sus priqtelkite po peikite.6tot sum vijdal 3 momi4eta da karat.ednata be6e golqma ima nqma 20-25 godini i ne sum q vijdal ot minalata godina.drugite gi poznavam i ne se pi6at gerry^^ iz foromite ili 4atovete.  :confused  :confused  :)  :)

SK8  4  FUN!!!! :D

Да бе аз пък скачах от съединение долу на подлеза с kickflip-че!!! :P Лесна работа,от първия път го стъпих и то така го научих,че ми е по лесно от ollie!!! :laughing: :laughing: !Като се събудих усетих, че съм паднал в градинката след 50-50??? :laughing: :laughing: Хаххахахах...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
Ama gerry^^,ti tam kara6 li ili sedi6 sus priqtelkite po peikite.6tot sum vijdal 3 momi4eta da karat.ednata be6e golqma ima nqma 20-25 godini i ne sum q vijdal ot minalata godina.drugite gi poznavam i ne se pi6at gerry^^ iz foromite ili 4atovete.  :confused  :confused  :)  :)

SK8  4  FUN!!!! :D

бе аз не мога да карамрнито пък вися по пейките....

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер видях някви 3 момичета...или 2 :huh: 

Хмм интересно.Значи си видяла 3 момичеат които карат така ли :confused Тва малко странно ми се вижда.При положение,че в Пловдив активно карат 2 момичета(поне на Съединение) и ти си видяла 3.....дори и 2 да са били пак ме съмнява да е вярно ;)

 

П.П Ти като ходиш на Съединение да не пушиш трева,че ти се привиждат толкова момичета които карат :woot :tonguе

Link to comment
Share on other sites

Хмм интересно.Значи си видяла 3 момичеат които карат така ли :confused Тва малко странно ми се вижда.При положение,че в Пловдив активно карат 2 момичета(поне на Съединение) и ти си видяла 3.....дори и 2 да са били пак ме съмнява да е вярно ;)

 

П.П Ти като ходиш на Съединение да не пушиш трева,че ти се привиждат толкова момичета които карат  :woot  :tonguе

Ееее...ама вие съвсем ме взехте за подигравка на народа :laughing:

Що да е невъзможно,не съм ги видяла да карат,бяха се събрали бая народ на една от пейките и тия двете бяха с тях и по едно време караха...ако можеше тва да се нарече каране де :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ееее...ама вие съвсем ме взехте за подигравка на народа :laughing:

Що да е невъзможно,не съм ги видяла да карат,бяха се събрали бая народ на една от пейките и тия двете бяха с тях и по едно време караха...ако можеше тва да се нарече каране де :laughing:

Хахаха абе то тва са били разни приятелки на някой който кара и са решили да се почекнат на скейта.Те такива с лопата да ги ринеш.

Link to comment
Share on other sites

Не че мястото му е много тука, аз сам голям навитак за скеитче, но отидох скоро в скеитшопа и ми казаха че за 80 кинта не предлагат нищо(аз толкоз имах).

Аз се размазах щото мноо исках да си купя скеит ама на...

Та ако някои знае как да се сдобия на разумна цена (може и на старо) пишете или пм.

Sorry за offtopic-a// :)

Link to comment
Share on other sites

Не че мястото му е много тука, аз сам голям навитак за скеитче, но отидох скоро в скеитшопа и ми казаха че за 80 кинта не предлагат нищо(аз толкоз имах).

Аз се размазах щото мноо исках да си купя скеит ама на...

Та ако някои знае как да се сдобия на разумна цена (може и на старо) пишете или пм.

Sorry за offtopic-a// :)

Ми не е офтопик щото е свързано със скейтинга :)

За 80 кинта съвсем спокойно можеш да си купиш на старо .има един магазин в капана ама не мога да ти го обясня :bgrin:

Виж ей тва

Link to comment
Share on other sites

Тя Наталия не е карала от много време .. то от гърлите само ас явно карам на съединение другите се крият :( е са съботата кат дойде може и с още 1но момиченце да покараме ..абеее пълна мизерия :blink:

Link to comment
Share on other sites

Хаха Pizza то и ти толковяа караш! :lol:  :P Иначе от момичетата Ната е май-добра, но не знам дали още кара.

 

Сладурче ти нещо смислено ще кажеш ли или трябва да ти чета надутите мнения. Разбрахме, че си някъв супер разбирач, ама хайде да ми спестиш нравоученията си. Модераторите са преценили, че темата върви добре и не са я затворили и не се сещам ти за чий чеп се обаждаш тука. За всички неразбрали да го напиша в прав текст: snatch Е СУПЕР ГОЛЯМ РАЗБИРАЧ !!! И от тук нататък ще му трия мненията ако са в същия надут и разбирачески тон. Точка по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Ето тема за скейтинг.Дискусийте тук

 

Хаха мн ясно че има, аз съм много запален по Globe, Spit fire не ме кефи много. За сега се уча - зимата нямаше начин да се ходи на съединение!!!

 

globe-logo2.JPG

 

:blowup: :beer: :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ми не е офтопик щото е свързано със скейтинга :)

За 80 кинта съвсем спокойно можеш да си купиш на старо .има един магазин в капана ама не мога да ти го обясня :bgrin:

Виж ей тва

 

Аз мога. Тва е магазина. Скейт шопа е най-тупиа магазин. 18G е най-якия, познавам ги всички там. :)

 

 

Bl8dars are fools

Sk8ars make the rulz

Link to comment
Share on other sites

Bl8dars are fools

Sk8ars make the rulz

Блейда не е глупаво нещо,глупави са някви смешки дето са си взели някви РОЙЛЕРИ от пазара за 15 кинта и се правят на блейдъри...

Днес видях един такъв индивид :lol: ...и познайте-ролерите му бяха със светещи колелца :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Awe malak*bibo ne 4e se prava na moder ama ti butona edit izpolzva6 li go.A za tva det vika6 4e bl8arite sa tupi-mnogo gre6i6.Vseki ima pravo na izbor ,a puk i te mogat da kajat 4e sk8inga e tupo ne6to ama si traqt nali

Link to comment
Share on other sites

BL8 i to e qko. Ama mai trik4etata im sa po trudni otkolkoto na sk8

Според мен триковете със скейт са бая по-трудни! ;) Все пак bl8-а ти е на краката а sk8-a не е!Но тва си е моя мнение!!А и bl8-овете са си ройлери както и да го погледнеж,така че ако можеш да караш добре ройлери ще ти е лесно на bl8-a!

Link to comment
Share on other sites

И аз мога да карам :) скейтът става deck-FlY rolls-FliP 51mm mashines-Tensor.ама дъската си заминава :) bl8 и според мен е значително по лесно.за ск8ър трябва много повече тренинг и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...