Jump to content
BulForum.com

Спиране на достъпа до wareza от Gigabit при вирус


Mama

Recommended Posts

Един приятел е включен към Gigabit и съответно трябва да има достъп до нашия warez. Обаче, както знаете, Gigabit-а спират достъпа до локалния сайт и забраняват субтитрите на филмите на mbox.tv (може би и други мизерии правят), когато засекат вирус на компютъра ви. Така стана с моя приятел. Отидох у тях, изчистих му компа (сега има 2 анти-вирусни с последни ъпдейти, 1 firewall и anti-spy monitoring), но достъп няма. Казали му, че трябвало да се изпрати някакво съобщение до администратора ли или до не знам си кой и то по някакъв много странен начин, подозирам през command prompt... Звучи тъпо, да :). Човека не разбира и не може да ми обясни. Пък аз за пръв път се сблъсквам с такова нещо. :confused

Ако някой има каквато и да е информация, ще му бъда благодарен да я сподели.

Link to comment
Share on other sites

ами като за начало ще ти кажа да правят така и недей бъди с 2-ве антивирусни ,защото се бъркат ! затова махни едната !

апък ще ти е и по лесно ако направиш формат за ц-то и сложиш на ново линдолса ! така няма да имаш никаф вирус :) ама не БЪГИ С 2-ве АНТИВИРУСНИ ЕДНОВРЕМЕННО ! аз си изпатих от това и ся сажелявам !

Link to comment
Share on other sites

Един приятел е вклюЗен към Gigabit и съответно трябва да има достъп до нашия warez. Обаче, както знаете, Gigabit-а спират достъпа до локалния сайт и забраняват субтитрите на филмите на mbox.tv (може би и други мизерии правят), когато засекат вирус на компютъра ви. Така стана с моя приятел. Отидох у тях, изчистих му компа (сега има 2 анти-вирусни с последни ъпдейти, 1 firewall и anti-spy monitoring), но достъп няма. Казали му, че трябвало да се изпрати някакво съобщение до администратора ли или до не знам си кой и то по някакъв много странен начин, подозирам през command prompt... Звучи тъпо, да :). Човека не разбира и не може да ми обясни. Пък аз за пръв път се сблъсквам с такова нещо. :confused

Ако някой има каквато и да е информация, ще му бъда благодарен да я сподели.

Гигабит не спират достъпа до който и да било сайт... а затварят всички портове освен 80-ти. Има игромна разлика.

 

Освен това за тая тема има едно единствено подходящо мяст: http://ggbit.net (има форум). Все пак ако държиш да пишеш тук - има 1-2 действащи теми за гигабит.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...