Jump to content
BulForum.com

Prodavam TV tuner


Recommended Posts

ima li distancionno ?

kak se wurzwa kam monitora ?

towa da ne e ot tezi tuneri deto kabela ot monitora wliza w tiah, a posle s edno drugo kabelche se wurzwa tunera kam videokartata kato po tozi nachin tunera zastawa mejdu monitora i videokartata ?

togawa se poluchawa taka, che tunera polzwa ISA slot-a samo za zahranwane i ako mu dokarash zahranwane ot drugade moje da go polzwash dori i bez da ti e pusnato pc-to.

obache ot druga strana, nimash soft koito da komunikira s tunera i ne mojesh da prawish capture i t.n.

Link to comment
Share on other sites

ima li distancionno ?

kak se wurzwa kam monitora ?

towa da ne e ot tezi tuneri deto kabela ot monitora wliza w tiah, a posle s edno drugo kabelche se wurzwa tunera kam videokartata kato po tozi nachin tunera zastawa mejdu monitora i videokartata ?

togawa se poluchawa taka, che tunera polzwa ISA slot-a samo za zahranwane i ako mu dokarash zahranwane ot drugade moje da go polzwash dori i bez da ti e pusnato pc-to.

obache ot druga strana, nimash soft koito da komunikira s tunera i ne mojesh da prawish capture i t.n.

Ima distancionno.

Vuzva se op sledniq na4in:

Slaga se na ISA slot. Ot videokartata vliza signal v TV-Tunera posredstvom kabel.

Monitora se vklu4va v TV- tunera. Ima i svrurzvasht kabel za sound cartata. Moje da polu4ava signal ot Cabelna TV Antena ili Video.

Naistina TV-tunera raboti bez SOFT i bez da e neobxodima OS. Slagash puskash i gledash. Az pone ne mojax da mu nameriq soft, a i PC-to ne mi otgovariq (P1 16RAM, 1,6HDD ) zatova i go prodavam.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...