Jump to content
BulForum.com

Avril Lavigne


gerry^^

Recommended Posts

Хич не ме кефи. Аз по-принцип си падам малко старомоден и слушам по-стари работи. Напоследък се навъдиха доста бозливи неща дето хич не стават, ама кво да се прави на хората им харесва :cry gery стига си пускала теми за всяка група която ти харесва щото ако всеки почне да го прави :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

4estno da si kaja kato vun6nost i men me kefi,vupreki 4e niama da e zle da si sloji malko silikon4e... :P ina4e ima gotino izlu4vane,OBA4E HI4 NE MOJE DA PEE TAIA MADAMA...Ako ste ia gledali na jivo kak se mu4i gorkata,napravo ia sajaliavam.Samo niakoi bulgarski 4alga pevici sa na neinia rezil,ujas,ina4e ako samo sedi i se usmihva e super,ama otvori li ustata da pee mi se ot6tiava....

Link to comment
Share on other sites

Момичето е симпатяга има сладко почти детско излъчване,но не пее много добре пък и стилът на музика,който изпълнява не ме радва.

Link to comment
Share on other sites

Малка пикла е :woot Хич не я харесвам,въобще не харесвам подобни тийн изпълнители,банди и прочие.Ебати мацката,сложила една вратовръзка и вече е с пънки вид..хаха.Който я харесва да си я слуша

Link to comment
Share on other sites

дори не знам как изглежда,нито какво пее...позната ми е само като име... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Не ми харесва.....Кофти се облича,доста грозна е... и има отвратителен корем...пък веднъж я слушах на живо по МТВ наградите-тя не може да пее........

Link to comment
Share on other sites

Аврил е най-тъпото същесво,което си мисли,че може да пее и че е велика.Изобщо не я харесвам - нито ми харесва как се облича,нито как изглежда и бих казала,че е супер тъпо да се мисли за пънкарка.Тя и пънк - баба ми и М.Менсън. :lol:

Като пускаш снимки на Аврил и аз да пусна моя любима картинка :

Ехх...мечта...

Link to comment
Share on other sites

Беше правило момето и един кавър на System of a Down...

..голям смях падна като го слушах. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ми...аз ги пуснах щото  LPFC не знаеше как изглежда

Поспри се малко с тези теми.Имаш ли представа колко музиканти има по света?Айде направи ся по една тема за всички.

По темата.Момето няма талант.

Link to comment
Share on other sites

Аве няма талант, не може да пее. Ми така си е :D

Ма явно има хора дето харесват щот тука из махалата много я уважават, особено момичетата ...

Едната даже се облича кат нея ...

Link to comment
Share on other sites

Ееех как го оплюхте момичето. Прави музика, която се харесва на доста хора (аз не съм сред тях) => не е толкова зле. То и в на Нирвана (не че ги приравнявам де ;) ) музиката няма кой знае музикални висоти, но пък са велики. Помнете не всичко трябва да е сложно, за да е хубаво. Keep it simple, stupid :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аве няма талант, не може да пее. Ми така си е  :D

Ма явно има хора дето харесват щот тука из махалата много я уважават, особено момичетата ...

Едната даже се облича кат нея ...

da zabelqzal sum tova strano povedenie ot momi4etata [pove4eto sa debeli :)] i se 4udq na kvo se dulji .....

Link to comment
Share on other sites

Поспри се малко с тези теми.Имаш ли представа колко музиканти има по света?Айде направи ся по една тема за всички.

По темата.Момето няма талант.

малееее...ти не видя ли че Стенли е написал горе-долу същото!?!уау-каква случайност....за инфо: за групи,певци и други вече съм пускала толкова много теми,олеее-ми то вече за сякви съм писалаааа.ма аз по цял ден се чудя за коя ли група ни съм пуснала тема....хммм....май само Кондьо остана.Извинявам се на уважаемите господа

дет са ме критикували досега ..бих казала колко теми за групи съм пускала ама вече им изгубих бройката.Да почнем да броим...значии..като бях още пеленак във форума (още май на 1-я ден)пуснах тема за линкин парк...после се усетих че "сърча не е за украшение"ок-почнах да го използвам.и такаааа..после следващата ми тема бешее...ХА :woot -следващата е тази!аз за други не си спомням и не се сещам да съм пускала!!!!и такаа-колко станаха-2. :wacko: Господи!Наистина са много..обещавам-повече теми за групи и певци няма да пускам.малеее-ама аз наистина съм прекалила-много се извинявам :cry и искрено съжалявам за тия 2 теми-обещавам-няма да се повтори

 

едит:ааа,извинявам се пак за притиснението,ама може ли да те питам нещо-КВО ОБЩО ИМА ЦИТАТА КОЙТО СИ ИЗПОЛЗВАЛ С леко глупавия ТИ КОМЕНТАР!?Ако не те затруднявам би ли ми отговорил???

Link to comment
Share on other sites

gerry^^,не е моя работа,но за последните 2 дена си пуснала повече от 3 теми...иначе случаят на Аврил е подобен на този с Джесика Симпсън и Джоджо,след известно време никой няма да си мисли за тях....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...