Jump to content
BulForum.com

VooDoo 3/3000 TV OUT


Recommended Posts

Ta zna4i imam malko problem4e s takava karta. Kogato vkliu4a tv out-a monitora se izkliu4va i trqbva da ba4kam napravo na TV-to. Ka4il sym poslednite driveri koito ima6e vyzmojni za toq tip karta i nqma nikade nastroika v koqto da zadam da ba4kat ednovremenno i TV-to i monitora. Ako nqkoi ima na ideq kak da opravq toq problem 6te sym mu zadyljen :)

Link to comment
Share on other sites

Az imah sushtiq problem sus TvTool 7x. Daje ne sum siguren dali e problem ili nqma drug nachim. Vchera izleze TVTool 8. S nego podkarah i monitora i TV-to, mnogo lesno se nastroiva. Imashe izvestni zatrudneniq v nachaloto, dokato razbera kak da pusna neshto na TV-to, zashtoto pokazvashe samo desktopa. Stana s nVidia Media Center-a, koito e vkluchen kum driverite za GF-a. Kachil sum TVTool 8 tuk. Samo trqbva da namerish key, zashtoto az ne uspqh.

 

http://www.tvtool.info/english - tuk mojesh da namerish poveche info...

Link to comment
Share on other sites

Ami az ot tova deto pro4etoh na site-a razbrah 4e TV Tools e samo za nVidia karti. Nikade ne vidqh da ima ne6to za VooDoo 3 :( Basi kak me drazni taq karta sq. Koftito v cqlata rabota e 4e tova e pc deto go polzvam za edin video kanal i trqbva kato prevkliu4a na tv out horata da gledat kak si djytkam iz djama dokato im pusna samiq kanal. E zatova mi e problem nai-ve4e.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...