Jump to content
BulForum.com

counter strike


zlobil

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
mi pi4 izvinqvai ama ne samo v wareza ima raboti  :angry:

 

v smisul takuv ne samo ot warez moje6 da si durpa6 videota i taka na tatuk,....

a pi4 izvinqvai ama slu4aino ot sqkade drugade darpam s okolo 3-4kb i ako iskam da tegla 1 film4e primerno 200mb nqma da 4akam da mi go telgli 1 sedmica :angry1 :angry1 :angry1 ei ama vse se obajdate bez da znaete be

Link to comment
Share on other sites

Има място в warez-a, аз имам клипчетата от data.bg - Hard Clan, eoL Clan, Bls From The Block, Best One, Nice One и др. Ако не ги трият мога да ги кача.

Link to comment
Share on other sites

Е да, ама аз ги нямам и ако ще качваш качвай квото можеш докато има място на сървара.....и на мен ми се гледат :) и естествено дай линк като ги качиш ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Преди малко уплоаднах едно филче да един мой приятел inferno, направено от друг приятел delliver :) за филмчето мога да кажа че има много добри фрагове, качеството не е от най добрите, а музиката е бива горе доло :music така че общо зето ви препорачвам да го гледате :D btw парвия фраг в филчето е върху моя милост :bgrin: :lol: :punk за което не сам много благодарен на саздателя му, но какво да се прави :wub: ето линк

http://www.warez.ru:8080/FTP/Videos/@Games...erno.the.movie/

 

ПП. след като го гледате кажете си коментара за филчето :) любопитно ми е дали ще ви хареса.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...