Jump to content
BulForum.com

The Sims


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Hi again! Napravo kym vyprosa: Brat mi dosega si e kupuval vsi4ki simsove originalni. Ama mu sprqha finansiite i sega nema kinti za unleashed i superstar. Ako si gi svali ot tuk, 6te trygnat li? Dali nqma da se polu4i nqkyv gaf i sled tva da go trepq, 4e e svalil 2 gb za ni6to?

Aide priqten den na vsi4ki, az 6te zacykam na Ghost Recon... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ami i-neta i bez tfa ti e non stop a i 6tom igrae6 tam na ne6to kfo ti pre4i da ia svali6 pa sled tva 6e se razbere kva e. ako e piratska nai noo da nqq zvyk, a tva e xybavo 6toto nqq samo da xodi6 do sound options da go namalq6 za da si pusne6 nqkvo mp3.... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе някой успя ли да я пусне тази игра щото аз си съкратих живота с нея! До 2-рия експанжън върви добре,но сложа ли Hot Date и сичко отива по дяволите.Когато съм сложил сички експанжъни на 100% Hot Date ми казва че не може да ъпдейтне предишната версия и дава аборт! Ако сложа само The Sims и върху него Hot Date играта се инсталира но само до там. Крака дето е в ISO-то не бачка.Играта тръгва с него но единственото което можеш да правиш е да се обадиш за такси.Нищо друго. На варез има и някъв ъпдейт който върви с крак.Когато сложа този крак в играта мога да права основните работи но не мога да строя център или да отида до съществуващ такъв.От там се губи целия смисал на играта.Ако някой е успявал да я пусне тая Hot Date - ЦЯЛАТА да каже как стават тия магий.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

The sims: Hot Date ne6to ne ba4ka. Instaliral sum The sims. Kato zapo4ne instalaciqta na Hot Date i mi dava: "Sorry, there's not enough disk space free on . 253403522 byres are required and olny -1 bytes are free.". Za kakvo stava vapros? Nqkoi da mi obqsni. I na dvata harda imam super mnogo svobodno mqsto... Daje ne pi6e na koi hard e problema i kak taka imam -1 byte svobodno mqsto?

Link to comment
Share on other sites

I az imam problem s The Sims i re6ix da postna tuk vmesto nov topic.I taka predi vreme si kupix The Sims,The Sims-Hot Date i The Sims-House Party(ne originalni no nqmax nikakvi problemi).Kam seki disk ima6e list4e s CD-key-a kam igrata.Ama sam izgubil CD-Key-a na originalniq The Sims i sega ne moga da instaliram i expanjanite :( I sq bez toq smotan nomer ne moga da igraq nito edna ot versiite :angry1 .Ako nqkoi ima CD-Key za originalniq Sims molq da mi pomogne PLZ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Абе някой успя ли да я пусне тази игра щото аз си съкратих живота с нея! До 2-рия експанжън върви добре,но сложа ли Hot Date и сичко отива по дяволите.Когато съм сложил сички експанжъни на 100% Hot Date ми казва че не може да ъпдейтне предишната версия и дава аборт! Ако сложа само The Sims и върху него Hot Date играта се инсталира но само до там. Крака дето е в ISO-то не бачка.Играта тръгва с него но единственото което можеш да правиш е да се обадиш за такси.Нищо друго. На варез има и някъв ъпдейт който върви с крак.Когато сложа този крак в играта мога да права основните работи но не мога да строя център или да отида до съществуващ такъв.От там се губи целия смисал на играта.Ако някой е успявал да я пусне тая Hot Date - ЦЯЛАТА да каже как стават тия магий.

 

 

Imam tooochno syyystija problem :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Абе някой успя ли да я пусне тази игра щото аз си съкратих живота с нея! До 2-рия експанжън върви добре,но сложа ли Hot Date и сичко отива по дяволите.Когато съм сложил сички експанжъни на 100% Hot Date ми казва че не може да ъпдейтне предишната версия и дава аборт! Ако сложа само The Sims и върху него Hot Date играта се инсталира но само до там. Крака дето е в ISO-то не бачка.Играта тръгва с него но единственото което можеш да правиш е да се обадиш за такси.Нищо друго. На варез има и някъв ъпдейт който върви с крак.Когато сложа този крак в играта мога да права основните работи но не мога да строя център или да отида до съществуващ такъв.От там се губи целия смисал на играта.Ако някой е успявал да я пусне тая Hot Date - ЦЯЛАТА да каже как стават тия магий.

up-вам темата , защото нещо не мога да я подкарам :( . След инсталацията на първата версия (всичко съм теглил от ''сайта'') тръгвам да качвам Hot Date , мисля , че може да се качи дирктно тя , защото в сайта пише "Minimum Requirements:

Full copy of The Sims installed" , което мисля значи да имам качена първата версия - имам я , но като тръгна да качвам пише : "Autoplay couldn't find the original The sims on your system . Please reinstall it . " Пробвах направо от setup-a ... "error getting the install path from the registry"

---------------------------------

Ако тази версия не може да се подкара има ли гаранция , че и другите ще станат :confused , за да знам дали да тегля .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Два малко глупави въпроси, от които единия "малко" не е свързан с темата

 

1. От къде мога да сваля Cheating book ? :bgrin:

 

2. Как бепе кода за парите на обикновенната първа част ? (Тая дето е главната) Е кажете това, а пък cheating-а после, щото ми се играе :blink:

Link to comment
Share on other sites

Два малко глупави въпроси, от които единия "малко" не е свързан с темата

 

1. От къде мога да сваля Cheating book ?  :bgrin:

 

2. Как бепе кода за парите на обикновенната първа част ? (Тая дето е главната) Е кажете това, а пък cheating-а после, щото ми се играе  :blink:

Кода е klapaucios или klapaucious нещо такова беше ..... иначе за другите части хот,партита,холидай на тях е rosebud

Link to comment
Share on other sites

Кода е klapaucios или klapaucious нещо такова беше ..... иначе за другите части хот,партита,холидай на тях е rosebud

Айдеее, благодаря ;). Сега ще пробвам и ще кажа със сигурност кое е ;). Благодаря много ;) Klapausius се оказа :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...