Jump to content
BulForum.com

Idiotizam s formi na vandalizam v na6i dni


Alukard

Recommended Posts

Ne pitai praiha s na babaiti pred bodigrada na tapoto daskalo nali to4no tova napisah idiotizam s formi na vandalizam v na6i dni s niakolko dumi boza

Nakarahame da go ka4a ;li4no niama da imam ni6to protiv da bade iztrito

Link to comment
Share on other sites

е как се правиха на бабаити? защото те само отидоха и си се върнаха, разбира се смеещи се супер истерияно, голямо шоу им е било. а какъв вандализъм, шчупиха ли нещо, абе объркано ми е :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе,странно си е.Идиотизъм-може,ама да бяхме видяли и вандализма,щото така се губи всичко-цъкам аз на линка и си викам "ейй,сега голям сеир ще има",а то кво се оказа.....чак почнах да чета темата за културизма.Ако слушкате някой ден ще ви кача 1-2 клипчета,които са със заглавие алкохолизъм

Link to comment
Share on other sites

да, сериозно си се объркал щом четеш темата за култоризма :) иначе филмчета "алкохолизъм" аз не отказвам, дори може и аз да допринеса с нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Абе опитаха се да влязат в даскалото, ама гарда като един виден Свети Петър се появи и осуети вандалския план.........мноо тъпо :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Тъй като стана въпрос за алкохолизъм и аз мога да метна някои изцепки :devil

Link to comment
Share on other sites

Това беше филмът,който ми даде смисъл на живота.

Link to comment
Share on other sites

Тази тема направо ще я използваме за качване на идиотски домашни видеота. хубаво ще се посмеем :)

Link to comment
Share on other sites

Ми незнам какво му е интересното на видеото ама айде както и да е...поне да го бяха смляли бодигарда.То така не е интересно ;) Или поне шамарче...

Link to comment
Share on other sites

абе т'ва голяма простотия беше ! 17-18 годишни се държат като второ-класници.А до вандализма - нямаше нищо такова , само подскачаха все едно имат ....нещо... в гащите.

с една дума - простотия

Link to comment
Share on other sites

Използвай подходяща категория, защото както обикновенно не си уцелил мястото :) главната директория на videos, както пише в правилата, е само за музикални клипове и tv такива (като биг брадър/бай брадър). Логично по тази причина файла бе изтрит още вчера. Не, че беше нещо смислено anyways - и аз не разбрах what the fuck се случва в крайна сметка :)

 

next time тук: http://warez.ru:8080/FTP/Videos/@Fun/

или тук: http://warez.ru:8080/FTP/Videos/@Misc/

Link to comment
Share on other sites

@snatch mi v momenta neshtata baq sa se zastegnali naposledak v du6oto.

Samo 4e si naposledak niii nalagame nash red.

 

Цонев,ако викаш дисциплина на това....

А за вашия ред?Вашия какво?Ред ли каза?Момченце,я се кротни малко и слез на земята ;)

Много Romper Stomper си гледал и ме караш да се повтарям.Btw,Душото е като разграден двор - мога да вляза вътре по всяко време на денонощието и гарда няма да разбере.Да не говорим,че можем да го оберем,докато си стои на ограда и зарибява малки ученички :)

Link to comment
Share on other sites

A ako stava vupros za idiotizum mislq 4e

@Alukard e po naqsno i po uligofreniq poneje ne e normalno edno 18 godishno mom4e da gleda Xentai,Manga,Anime i da Mastrubira(Da mu lepi edna 4*kiq).

Nishto li4no no si e taka.

 

Ideiata za zaglavieto be na Jabata tai 4e se sardi na nego i nedei da govori6 bez da znae6.

Pyk i na vidioto se vizda koi sa po golemite idioti

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...