Jump to content
BulForum.com

Как Боли


Recommended Posts

Според мене е трябвало да пробва с пиратка :) Щеше да трае по-малко пък и нямаше да го боли г*** ,в смисъл нямаше с какво да осети че го боли нещо :) хаха

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...

Нищо особено :dry: . на Jackass го правят още по-готино. Пък и там участват двама.

Link to comment
Share on other sites

Леле...това е просто...няма какво да кажа освен че тоя не е наред.Съчуствам му.

Link to comment
Share on other sites

А помислете ако си е прецакал и топките! :confused

Всеки луд с номера си! Някои и с цяла програма! :P

Link to comment
Share on other sites

А помислете ако си е прецакал и топките! :confused

Всеки луд с номера си! Някои и с цяла програма! :P

Абе незнам дали си е прецакал топките обаче ми е много чудно как ше си бърши гъзъ и още повече как ваобще ще сере.Бати идиота.Да си запали гъзъ с ракета.То напрао месото му са виждаше на тоя идиот.Мале вярно,че един приятел на братчеда яде живи богомоли,НОЩНИ пеперуди(или пипируди както казва Стойка от Big Brother :lol: :lol: :lol: :D )ама чак път толкова. :laughing: :laughing: :tongue

Link to comment
Share on other sites

Абе незнам дали си е прецакал топките обаче ми е много чудно как ше си бърши гъзъ и още повече как ваобще ще сере.Бати идиота.Да си запали гъзъ с ракета.То напрао месото му са виждаше на тоя идиот.Мале вярно,че един приятел на братчеда яде живи богомоли,НОЩНИ пеперуди(или пипируди както казва Стойка от Big Brother :lol:  :lol:  :lol:  :D )ама чак път толкова. :laughing:  :laughing:  :tongue

Инсект терминатор! :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...