Jump to content
BulForum.com

iskam da si svalqm novi filmi-matrix2;lilo&stitch.


Guest cyber_god

Recommended Posts

Imam i edin vupros: kak da uploadvam, primerno igri, pri polojenie, che trqbva da gi svalq predi tova ot nqkude. A kak da gi svalqm, kato nqma ot kude? Da ne iskate da hodq da gi kopuvam, nali za tova sum se vurzal kum evrokom. Ako iskah da si razglejdam samo stranici, shtqh da si ostana na Dial-Up.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply
Dreamer, kaji nqkoi stranichen nachin.

Proxy.

 

====

 

Faust - не е изнудване, защото нямаш опция за 1mbps интернет по кабелната мрежа и опция за fast download от data.bg примерно.

Link to comment
Share on other sites

Dreamer,ti ne chetesh kakvo pisha.Az obiasniavam,che sled kato sam kachil

Norton antivirus 2002 na mashina s dial-up i na takava s kabelen i-net, puskam ednovremenno live update.Nastroikite na Live updat-a sa ednakvi,

t.e.sarvara ot kadeto se pravi updat-a e edin i sasht.I nakraia mashinata s dial up svarshva po-barzo.I to pri uslovie,che vsichki PC-ta sa izklucheni ot kabela s izkluchenie na tozi,na koito se probva.

E moite uvajenia kam vsichki fenove na Evrokom,ama tova ne e normalno!!!

Az po-dobre da ostavia 5 PC-ta s realni IP-a za koito da plashtam,a ostanalite da gi rutiram,sled kato skorostta mi pada pri ednovremenno teglene ot niakolko mashini.

Link to comment
Share on other sites

Joro, щом кабелния на Евроком е по-бавен от dial-up-а защото го ползваш? Сигурно защото не е така.

 

Runner, намираш си приятел в някое ISP, молиш го да ти пусне прокси и той ще ти каже как да го ползваш.

Link to comment
Share on other sites

Az ne kazvam,che kato zialo e po baven.Prosto ima edni takiva kuriozi,za koito da se chudish da se smeesh li ili da plachesh.I naj mnogo me e iad,che kogato pravihme dogovora govoreha edno,a posle izleze savsem drugo.

Veche pisah za kakvo stava duma.niama da se povtariam.Edinstvenata

oblaga ot cialata rabota e,che ako doide niakoi da mu zapishesh igra ili film

mojesh da gi drapnesh po-barzo(ako razbira se gi ima v warez-a)

Link to comment
Share on other sites

Виж... казах вече, че услугата не може да е на 100% във всеки един момент. Това, че се е случило веднъж може да е било и заради натоварване на сървъра на Norton, заради проблеми в ITD и т.н

Link to comment
Share on other sites

Zabelqzal sum, che na nqkoi hora kolkoto i da im dadesh nikoga nqma da im stigne,

Samo shte kaja na nedowolnite da widqt cenite w Sofia na Netissat nai-golemiq dostawchik prez cabelni modemi , 1. Peeringa im e bezplaten w Sofia, dostatuchno e da imash 100 mbita s 2-3 golemi ISPta i shte pusnat ako iskat i po 512kbita do free saitowete, ne plashtat za nego, 1 mbit plovdiv-sofia struwa 1200$ prawete si smetkata, 2. Otidete malko na clubs.dir.bg w sekciq Internet Dostawchici i chetete malko za kakwo stawa wupros, horata w Sofia na cable nqmat po 4 DNI !!!!! internet ! Nqkoi da e ostanal 4 dni bez internet ? Taka sega, otidete malko na www.mnet.bg , Towa e edinstwenata weche cabelna Telewiziq wuw Varna i im wijte malko cenite, wijte za kakwo stawa wupros 128kbita internet za 380$ na mesec, inache na traffic, za 66lv na mesec poluchawash 1 gigabyte traffic na skorost 128kbita, toest traffic-a ti stiga da downloadnesh film i polowina ot koeto i da e free ! Otworete stanicata na btc-net ceni za 128kbita garantiran internet - 1100$ na mesec !

Za tezi ot zalite puk koito ne sa dowolni, wiziram Joro, w Plovdiv se seshtam pone za 3 alternativi oshte - Langame, Netvisio, City-Lan , neznam zashto kato ne si dowolen stoish pri nas. Modema winagi mojesh da si go prodadesh second-hand !

Are, i sus zdrawe...

I ako iskate da ima poweche neshta tuk, kachwaite...

Link to comment
Share on other sites

A be Gonzo- glupak,ti vaobshte imash li niakakvo poniatie,ot otnosheniata mejdu men i Evrokom.Nie komentirame tiahnata nekorektnost,a ti za koi li pat si pokazvash prostotiata s glupashkite si bratveji.

Az,kogato sam poumnial,ti oshte si blaskal chekii,prav pod masata.Hiliada

pati ti kazah,tapak niskointeligenten,che kato ne sa ti iasni niakoi neshta

ili ne iskash da komentirash po tiah,pone da ne drankash gluposti.

Zatova e Forum.Ako smiatash,che e miasto,da si pokazvash lipsata na vazpitanie,oshte prez parvite sedem godini,po dobre idi v Stolipinovo.

Tam niama da se razlichavash ot "romite"nito po nachina na obshtuvane,nito po nachina na izraziavane,nito po nachina na mislene.

To ne naprazno horata sa kazali che prostotiata hodi po horata a ne po

gorata.

 

P.S. A be ti da niamash niakakvi psihicheski problemi.Moje da si se napikaval kato malak,ili da si padal na glavata si.Neshto ti ima.Moje bi seksualna neudovoletvorenost ?????????Znam li.

Link to comment
Share on other sites

Pitam: zashto ne ni ogranechite trafika kum warez.ru i ne ni go pusnete, primerno, kum data.bg?

Буахахахахаха :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

/ме падна от стола от смях

 

Бъагагха==ааххахаха хо0909385987236a987398987)*#)(#*%(*$#

 

 

това беше ценно ":))

 

P.S.: Warez.ru е в Пловдив, близо до Курската Тайга, на 768 км. източно от Москва.

Link to comment
Share on other sites

Veno,moite uvajenia kam teb,Ne iskam personalno da obijdam nikogo(s izkluchenie na niakoi tapaci,koito samo razvaliat atmosferata vav Foruma)

Edinstvenoto neshto na koeto akzentuvam e tova,che ne triabva da se obeshtavat neshta,koito ne mogat da se izpalniat,s edinstvenata cel da se privlekat klienti.

Link to comment
Share on other sites

Ne moga da razbera kakvo mu e tolkova smeshnoto. Ami kato ne razbiram, nali shte pitam. Sigurno i tebe sa te uchili kak da si burshesh guza kato si bil maluk, nali? Ili bashtati i maikati sa padali ot stola ot smqh kato sa ti gledali jalkite opiti...

Link to comment
Share on other sites

Виж сега, четеш между редовете. Прочети отново какво е написал veno в неговия пост и гледай за "Sofia". След това виж какво съм написал най-долу в последния МИ пост.

Link to comment
Share on other sites

Runner,ne go vzimai tolkova navatre.Tuk iavno ima hora,za koito tova da ne razbirash neshto e goliam griah i vmesto da ti obiasniat ,zapochvat da se podigravat,kato che li te sa se rodili naucheni.

Eto naprimer edin Gonzo ne moje da razbere tova,koeto i petoklasnik shte proumee.Az imam realen otdelen IP adres za vsiako PC.Tuk ne stava vapros za edna mashina s realno IP,kam koiato sas vsevazmojni softuerni i harduerni tarikatlaci sa se zakachili oshte deset, i edin kato darpa na ostanalite im pada skorostta.

Tozi necivilizovan element ima pet dumi v rechnika si i dori i tiah ne znae

kak da gi izpolzva i koga kakvo da kaje.Takiva ako edin pat ti obiasniat neshto,posle pet dena shte ti se podigravat che ne si go znael ami si pital.

Taka che turi si go v drugia krachol.

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest_Faust

Haha, veno, da si chuwal za Eurocom sofia?Te imat watreshna mrezha, koiato obhwashta FREE sites, i tia ne e mizerna kato tukashnata, a userite swaliat s 60kb/s.Traffica e neogranichen i plashtat 60lv.Ia sega se zamisli.

Link to comment
Share on other sites

Haha, veno, da si chuwal za Eurocom sofia?Te imat watreshna mrezha, koiato obhwashta FREE sites, i tia ne e mizerna kato tukashnata, a userite swaliat s 60kb/s.Traffica e neogranichen i plashtat 60lv.Ia sega se zamisli.

60kb (512kbps) е за вътрешната мрежа, а за навън е само 7kb (64kbps). Upload-а май пак е 64kbps.

Link to comment
Share on other sites

Guest_Faust ti mai ne chetesh kakwo pisha,

chudq se zashto trqbwa da obqsnqwam i da powtarqm edni i sushti neshta, maloumni li ima tuk?

Wuw Sofia peering-a e bez pari free.techno-link.com i free.data.bg se namirat wuw sofia, da predpolojim che Eurocom Sofia ima po 100 mbita sus suotwetnite ISP-ta koito hostwat gorespomenatite saitowe, kakto nie imame tuk sus Netvisio 100 mbita, sus Langame 100 mbita, sus ITD 1 gigabit , taka che za tqh e bez pari realno (kato izkluchim liniqta mejdu tqh, koqto na fona e julti stotinki) . Taka a sega pomisli che 1 mbit Plovdiv-Sofia struwa 1200$ ot koito i da e, nqma znachenie dali go kupuwame ot ITD ili ot BTC-Net. Haide sega pomisli che tiq 60k/s koito gi iskash ti za wseki user sa 512kbita toest 600$ . E kakwo da plashtame po 600$ na abonat samo za peering i da wzimame ot abonata po 66 lv. ? Nadqwam se me razbraha tezi koito imat neshto w glawata, na drugite i gospod ne moje da im pomogne.

 

are, i sus zdrawe...

Link to comment
Share on other sites

Ei runner, to biwa opiti ama moje li pak 20 godini da ne se nau4ish da si barshesh zadnika.

 

runner : "3-to. Ima kude, kude po izgodni alternativi ot optichna liniq..."

 

I wse pak kaji edna alternatiwa na gore dolu sashtata skorost.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...