Jump to content
BulForum.com

Как прекарахте посрещането на новата година?


Recommended Posts

Бяхме няколко близки приятели в един апартамент в Коматево. Не беше някакво грандиозно парти, но какво повече от това да сте заедно и да ви е хубаво в празничната нощ.

 

Коматево е някакъв много странен квартал. Дори навръх нова година остана напълно тих. Града гърми, ще се спука, само в Коматево мълчание. Ние се скъсахме от пиратки и накрая някаква разяерна съседка дойде да се кара на вратата да спрем. Странни хора. Така че останаха пиратки за през годината (дано националите вкарат няколко гола да има за какво да ги гръмна).

 

Иначе от алкохолите имаше водка Danzka (разкошна), джин Bombay Saphire и 4 бири Guinness. От всичко се вкара доволно.

 

Ч.

 

 

za6tot ne si bil blizo do restoranta :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

В къщи... с мама и тати. Поради силното разстройство и начални стадии на грип. Не желаех да лиша купонджиите някъде (имах покани) от възможността да повръщат в тоалетната с непрекъснатото си присъствие там...

Link to comment
Share on other sites

 

oo mnogo ti e bilo gadno sigurno...na nova godina na rabota :(

 

az bqh na neshto kato kupon4e v edin priqtel...imashe 4estno kazano ot vsi4ko po malko, da tova vklu4va i gadoriikite nare4eni Haliucigeni...neznam dali pravilno sam go napisal ... ne sam gi probval nqma i da gi probvam oba4e i na vaz vi prepory4vam sashtoto. Malko marihuana i vodka za nastroenie a puk ti trqbva da si tolkova ispadnal 4e da se nasvqtkash mnogo zdravo(zashtoto bez alkohol nemojesh da si napravish kupona). Vsi4ko si ima mqrki...po malko za nastroenie i drugoto samo si idva. E...pone pri mene taka beshe :P

Link to comment
Share on other sites

Аз пък я изкарах сам в къщи пред компа. Луд чат с една приятелка в Австралия прерастнал във виртуален секс :) ВИВА за пичовете със яки международни връзки !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

бахти Новата година ,дето беше тва-три дни (без майтап-ядене и пиене),ама толкова пиене (по- малко от литър на глава нямаше) ,че не е истина имаше и малко други работи,но малко бяха,а трябваше да са повече -нищо ,все пак изкарах супер!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...