Jump to content
BulForum.com

Izvinqvaite 4e e vuv games ama :)


Undyning

Recommended Posts

Kupih si pisa4ka predi 1sedmica super eftiniq za 40$ Lite On 12x10x32.

samo 4e iskam da razbera kakvi Cd nositeli polzvate kakva marka za da znam i az kakvi da si kupuvam

a vuv tozi forum pone 80% imat CDRW.Samo iskam da razbera koi kakvi Diskove polzva za zapis.Mersi

I dano da pi6e taq Lite ON :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ami mene ako pita6 nai-dobriq variant e da si kupuva6 CD-ta Samsung. Izlizat malko po skypo ot drugite, no za smetka na tova sa nai-dobri kato ka4estvo. Stava duma, 4e moje6 da zapisva6 na vsqkakvi CD-ta ( az sym pisal i na bylgarskite "Optical Storage" ) , no teq nai trudno se draskat. Posledniq model koito se poqvi v BG moje da zapisva bez problemi na 40x skorost, ama kato ti gledam zapisva4kata spokoino moje6 da si kupuva6 i ot po stariqt model koito zapisvat na 16x. Spored mene pregledai po magazinite modelite na Samsung. Za mene tova e nai-dobriqt izbor :)

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO, za kvi ceni na teq Samsung stava duma?

 

Az polzvam Optical Storage. Izlizat po 80st. na disk s kutiikata. Ako si vzemesh 50 ili 100 diska daje i pod 70 shte padnat. Ne sa loshi, do sega ne sum imal oplakvaniq, osven ot edin priqtel, na koito ne mu vuveshe edin muzikalen disk na uredbata. Govorq ti za sruvnenie, napraveno na okolo 100 diska.

 

Milsq sega da gi smenq s nqkakvi drugi. Moge Mitsubishi (ne sum siguren dali tochno taka se kazvat), hora, koito pochti tova pravqt (pishat diskove), predpochitat tqh. S golAm obem sa i ne sa mnogo skupi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest_Undyning

Samo da vi pitam moge li da se polu4i tova 4e primerno pisa4kata mi ne e suvmestima sus opredeleni diskove ili pone na nqkoi ot vas dali mu se e slu4valo ne6to pudobno ????

I ako znaete nqkuv site primerno za prodagba na CD ta za da razbera kakvi im sa harakteristikite na razli4nite nositeli

Link to comment
Share on other sites

Ne se habete be hora za vas si pishete na ka4estveno a za "klienti" na bulgarsko ( Optical Storage) :lol: :D

 

Li4no az Zapisvam na Creation ne znam za kvo ka4estvo stava duma ama do sega niamam problemi s nito edno CD

Edinstvenite CD-ta deto sa mi goriali biaha Verbatium i TDK ama to e logi4no ... vednaj shte se brukna s pove4e za po ka4estveni nositeli i te sha zemat da izgorat (4esno mnogo radostno mi stana)<_<

 

Kakto i da e Creation-a sa po 85 stinki v METRO na paket ot po deset

Link to comment
Share on other sites

az lichno pisha samo i edinstveno na Samsung Color (to samo cherni ima, ama te gi krustili color ;) ta cenata im v Metro e 46 lv. / 50 CD-ta (ako ne me luje pametta), kutiikite sa 12 lv. / 50 br., taka che vsichko ti izliza kum 58 lv. ili po 1.16 na CD. No pone kachestvoto si zaslujava. Pisal sum na Optical Storage i poveche niama da povtoria. Ako imash jelanie, shte ti pokaja niakolko diska s oliushteno pokritie ... ne se draskat, ami se liushtiat napravo ;)))

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: ne sum mnogo siguren za cenite sus ili bez DDS biaha ...

Link to comment
Share on other sites

Guest jakhsd;KAJS

pichove az prodavam diskove po 42 st. bez kutiiki sas srebarno pokritie niamat marka shtot firmata e oshte nova

ako niakoi sa interesuva da pishe

Link to comment
Share on other sites

pichove az prodavam diskove po 42 st. bez kutiiki sas srebarno pokritie niamat marka shtot firmata e oshte nova

ako niakoi sa interesuva da pishe

Мдам, същите се продават в Метро на същата цена :) Става дума за Optical Storage и даже за 700MB подложки :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...