Jump to content
BulForum.com

Request


Guest InTeRgAlAcTiC

Recommended Posts

Guest InTeRgAlAcTiC

Може ли някой с добра връзка да свали следните файлове от eDonkey и да ги ъплоадне, защото с моята икономична връзка ще отнеме сигурно няколко месеца.

 

ed2k://|file|OUTLAWS_cd1.BIN|688449216|687A37AC09C4D335F62438010936F758|/

ed2k://|file|OUTLAWS_cd1.CUE|571|29DFAEB720601A3D11649E815071C67D|/

ed2k://|file|OUTLAWS_cd2.BIN|690711840|2F4C39C401B2A64A469658F7998C153A|/

ed2k://|file|OUTLAWS_cd2.CUE|641|5AB715A7461E8E3BC2A5D2E2A99BD166|/

 

P.S. Sorry че ги пиша тук, във форума, а не в IRC, но един човечец на име ZGAN ми е сложил бан във всички възможни канали.

Link to comment
Share on other sites

Sorry че ги пиша тук, във форума, а не в IRC, но един човечец на име ZGAN ми е сложил бан във всички възможни канали.

Coolie , последния път не ZGAN ,а Ставрев ти сложи бан-а и ти тогава сам си го заслужи ,затова че няма смисъл да се пениш излишно!

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

Стига вече разговори хорски зли

ако може някой файловете да свали

ако ли не занапред все да си мълчи

Link to comment
Share on other sites

Tva be6e moe delo za da predpazq nejnite si u6ni midi ot potoka laina koito bi moglo da se predpolaga 4e 6te se izlee izpod prystite ti. Sega pak nqma6 ban i ako nqma6 namerenie da ni ebe6 bie6 i etc. moje6 da si sedi6 v kanala kolkoto si iska6. Btw ako ti si pada6 po myje az ne si padam. Ako pi6e6 o6te ne6to ot sorta 4e primerno az i ZGAN sme gadjeta ili ne6to takova garanciq 4e skoro do kanala nqma da se dobere6 !

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC
Tva be6e moe delo za da predpazq nejnite si u6ni midi ot potoka laina koito bi moglo da se predpolaga 4e 6te se izlee izpod prystite ti. Sega pak nqma6 ban i ako nqma6 namerenie da ni ebe6 bie6 i etc. moje6 da si sedi6 v kanala kolkoto si iska6. Btw ako ti si pada6 po myje az ne si padam. Ako pi6e6 o6te ne6to ot sorta 4e primerno az i ZGAN sme gadjeta ili ne6to takova garanciq 4e skoro do kanala nqma da se dobere6 !

Къв си ти че да ми определяш достъпа да канала уе бухал?! Няква си грозна ламюга дето се възползва от факта че всеки получава оп в канала! Не, аз не си падам по мъже, но вие със ZGAN си падате един друг. :wub: :sick Олигофрен

БТВ, по какъв начин може интернет чата да навреди на твоите "нежни" ушни миди? Милси малко преди да пишеш грозен :angry:

Link to comment
Share on other sites

Абе да ви таковам таковата, престанете бе! Знаете ли колко ми пука кой какво направил, кой какво баннал... аман от глупостите ви. Аз длъжен ли съм да ви чета глупостите бе, мамка му? Останалите длъжни ли са? НЕ СА. Усещайте се малко...

 

Някой ако има желание да свали на Coolie нещата понеже го мързи да му прати PM. Затварям темата щото с тоя детски акъл никой няма да се спре.

 

п.с.

BTW

[22:33:21] zdr

#evrocom.net Cannot send to channel

Детето ми, това е moderated mode... не бан.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...