Jump to content
BulForum.com

Artworld


Recommended Posts

Kachil sam niakoi neshta samo che na Rousseau sa mnogo malko. Namerih dosta v Artchive server-a samo che toi beshe down. Na Matisse sa malko poveche. Nadiavam se i tova da te udovletvoriava makar i chastichno.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Zdraveite. Reshih che tova e nai-podhodiashtoto miasto da go napravia. Tova e hiliadnia mi post. 2% ot vsichki post-ove sa moi. Tochno edna godina sam tuk. Znam che e smeshno da go pravia no pyk iskam. Iskam da si posvetia toia 1000en post na dvete nai-cenni neshta v toia jivot. Posveshtavam go na izkustvoto i s tova na vsichki znaini i neznaini tvorci dokosnati ot Boga i dokosnali se do magiata na satvorenieto. Blagodaria im za vdahnovenieto i za jelanieto da spodeliat sas men sakrovenieto na dushite si. Za tova vi i kachvam oshte neshto. Ne biah kachval otdavna kartini. E sega go pravia. Kachih malko raboti na liubimia mi malak holandec - Jan Vermeer. Osven tova iskam da posvetia tozi post kakto i vsichko koeto pravia na Iana. Tia niama da prochete tova tuk no znae che ia obicham. Koito me poznava moje i da se podsmihne a koito ne me poznava shte podmine vsichko prosto taka. Ne znam kakvo iskam da postigna s tozi post. Moje bi prosto nishto. No ako niakoi niakoga se pochuvstva taka...smiren...iznenadan ot gluposta si svoia i radosten...chovek...moje da se seti za izkustvoto, za Vermeer, za negovata si Iana... Badete shtastlivi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kachih nqkoi kartini na Repin. Mnogo hora ne haresvat ruskata jivopis (Salvador Dali naprimer e kazal che v Rusiq nikoga nqma da se rodi hudojnik), no u men budi samo vyzhishtenie. Ako nqkoi go interesuva... eto tuk sa. Ne gi uploadnah v Pictures/Kartini, zashtoto ne znam pozvoleno li e vseki da slaga tam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Жестока тема!!!

Точно мислех да пускам такава и останах приятно изненадана :)

 

Аз не открих нещо ново в нета(което да не е било дадено тук), но ще продължавам да търся :)

 

Ами в тези страници не можах да видя един много харесван от мен художник

Рене Магрит

Още и още, както и тук

03u5vq.jpg

 

Сцената от "Аферата Томас Краун", където имаше заигравка с тази картина ме изпълни отвсякъде! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...