Jump to content
BulForum.com

Artworld


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Ето какво правя: Отварям Google, под името на сайта има четири бутона - Интернет, картинки, форуми, категории. Натискам бутона Интернет и пиша в кавички името на Дечко Узунов, търсене само в български сайтове, изкарва 994 резултата, накои от тях са само текст, но има и с картини. След това се връщам, натискам картинки, отново пиша в кавички името на художника и ми показва само картини. Вярно, не са хиляди, но ги има.

До скоро :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Vsichko tova mi e iasno samo deto rezultatite sa otchaivashti. Edva iznamerih 5-6 kartinki. Drugoto vse e text. I to maloumna vryzka kato primerno "bai 'van Ciganina, zavarshil v klasa na Dechko Uzunov". Ne varshat rabota inache mnogo gi namiram.

Link to comment
Share on other sites

Guest cheese

Здрасти! Първо - моите комплименти на GeorgiK . Голямо ровене е изровил тоя човек!!!!

А сега по същество - някой знае ли къде могат да се намерят качествени репродекции на : Никола Пусен, Давид Тение (старши) и Гуерчино (чието първо име не знам, да си призная) .

Всичко хубаво на всички!

:beerchug

Link to comment
Share on other sites

Ami to takiva ima mnogo. Po-dobre mi kaji v kakva tochno obstanovka go iskash Bojia Sin. Portret li da e ili bibleiska kartina. Eto ti edin primer koito sega gledam:

stella1.jpg

 

Kartinata se kazva Christ Served by the Angels i e na Jacques de Stella.

Link to comment
Share on other sites

Ami to takiva ima mnogo. Po-dobre mi kaji v kakva tochno obstanovka go iskash Bojia Sin. Portret li da e ili bibleiska kartina. Eto ti edin primer koito sega gledam:

stella1.jpg

 

Kartinata se kazva Christ Served by the Angels i e na Jacques de Stella.

portret mi triabva na men.Ama ako mojesh shto ne kachish takiva snimki men lichno mnogo me kefiat ti si svalil niakolko.ako imash kachi.obache purvo proveri za portret.Mersi predvaritelno :) :)

Link to comment
Share on other sites

Tai kato zagubih po edno vreme neznaino zashto sobstvenostta na papkata Paintings i veche ne moga da kachvam v neia pravia nova papka :Kartini

V neia shte kacha absoliutno vsichko koeto sam kachval dosega. T.e. vsichko deto go ima i v Paintings taka che molia niakoi uslujliv moderator da ia del-ne napravo Paintings. Drugite direktorii s kartini na otdelni hudojnici az shte si gi del-na. Kakto veche kazah vsichko shte e v papkata Kartini. Dori i dvete novi popalnenia Diego Rivera i Camille Pissarro.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ei otdavna ne sam se zanimaval s tova. Daje malko go biah pozabravil. Ama normalno to sega mnogo neshta mi se sabirat...izpiti ala bala. No shte potarsia na Henri Matisse i Henri Rousseau. Nali tochno za tiah svata duma?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...