Jump to content
BulForum.com

Ispanskoto purvenstvo po football


vas90

Recommended Posts

Не знам,ама аз по едно време си изключих ТВ-то.Аз си мислех,че у нас се играе антифутбол,но това което показа Валенсия буквално ме отврати-фалове,защита,фалове и 2 атаки :sick

Поне взехме 1 точка-важна си е.Дано Челси да не играят така,защото зрелището ,което всички очакваме няма да е интересно :cry

A ti kakvo iskash da igraqt s 3 braniteli na Nou Kamp,mnogo qsno che shte se zatvorqt i se stremqha da ne zagubat macha,Macha e zavurshil 0:0 mai,shtoto az :zzz :zzz na pochivkata.Za cheveniq karton ne moga da go komentiram shtoto ne sum vidql polojenieto :).btw za men vajnoto be che Real specheliha :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
A ti kakvo iskash da igraqt s 3 braniteli na Nou Kamp,mnogo qsno che shte se zatvorqt i se stremqha da ne zagubat macha,Macha e zavurshil 0:0 mai,shtoto az  :zzz  :zzz na pochivkata.Za cheveniq karton ne moga da go komentiram shtoto ne sum vidql polojenieto :).btw za men vajnoto be che Real specheliha :D

 

Да прав си как може на чужд стадион и това на Камо Ноу те да играя по-нападателен футбол.

А за мача той свърши 1:1 :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Става въпрос за това,че на зрителя му се гади като гледа такъв мач,Валенсия да играят както си искат,може и с 10 защитници,но това си е антифутбол :sick :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Да прав си как може на чужд стадион и това на Камо Ноу те да играя по-нападателен футбол.

А за мача той свърши 1:1 :lol:  :lol:  :lol:

 

E te ako pomnite i Real ne igraha napadatelen futbol i mnogo dobre im se otrazi

(3 na 0) ''как може на чужд стадион и това на Камо Ноу те да играя по-нападателен футбол.'' e ne moje da , no i dve ataki na ma4 malko ne se vruzva

e 2 e po dobre ot 1 (Real Madrid)

Link to comment
Share on other sites

e ne moje da , no i dve ataki na ma4 malko ne se vruzva

e 2 e po dobre ot 1 (Real Madrid)

 

1.Две атаки, но ви вкараха 1 гол.Вие направихте доста повече атаки, но също вкарахте един гол и в крайна сметка важен е резултатът а не колко атаки били направили или колко пропуски са направили...

2.Реал Мадрид когато играха срещу Барселона не направиха "1 атака"... :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Abe na treniora na Valencia mnogo mu puka, kakvo mislil zritelq(fan na barca). Na nego mu puka kakav e rezultata i savsem muni4ko kakvo misli fan-a na Valencia, a te bqha izlu4itelno radostni do izmislenata duzpa. Otbora na Valencia, naistina nadigra barcelona v takti4esko otnoshenie...ostavi gi da ti4at kolkoto si iskat v tqhnoto pole...da si podavat topkata i da si 4oplqt nosovete. No kogato stupiha v tqhnoto pole(tova na valencia)..bam bam 2 shpagata i topkata ne e na Barca. Barca trqbvashe da zavurshat s po-malko ot 10 igra4i...nezdurjanite proqvi na Deco trqbvashe da budat nakazani oshte 1voto poluvreme, kogato ritashe i hvurlqshe topkata nalqvo i nadqsno. Posle provokira i cqlo sbivane, a se otturva samo s 1 jult karton. Otdelno artesti4nite proqvi na "kapitana" Puyol zaslujavat oskar za komediino maistorstvo, kakto i pone jult karton za simulaciq. Negov dostoen supernik za sushtiq oskar e i Ronaldinho, koito vijdaiki nemoshta na otbora si v nadatelen plan se copna kato prostrelqn v nakazatelnoto pole.

Vav valencia mi napravi vpe4atlenie dobrata zashtita, koqto organiziraha i kak se pokrivaha edin drug. Nikakav shans za Eto'o za celiq ma4. Mislq oba4e, 4e na momenti igraeha malko po-grubi4ko otkolkoto trqbva i tezi momenti spored men edin adekvaten sadiq bi gi ocvetil v julto...

Ta da si doidem na dumata...nai-slab na terena beshe sadiqta...takiva greshki takova neshto ne bqh vijdal i po bulgarskite tereni. Izturva ma4a oshte 1voto poluvreme 30ta minuta. Ako bqh na mqstoto na ispanskata futbolna asociaciq me bih mu dal da rukovodi ma4 i ot 1va ispanska diviziq.

 

Za ma4a na Real i Santander...kakvo da kaja. Istinska komediq beshe zashtita na real. Mojesh da si pomislish, 4e sa na trenirovka, 4oplqt semki i si razpravqt vicove. Ei dobre 4e kasmeta beshe na tqhna strana ta da izravnqt taka burzo ina4e shtqhme da stanem svideteli na poredniq rezil ot tqhna strana.

 

Taka kato gledam Barca sa pred kriza podobna na tazi v arsenal...vupreki tova si ostavat pretendenti No 1 za titlata tazi godina. Vse pak 1-2 zagubi v idnite krugove bi vurnala malko interesa.

Link to comment
Share on other sites

Hm....@basten za zashtitata na Real si prav donqkude osobeno pri purviq gol,ami tozi Raul Bravo ne moga da razbera za kakvo beshe pusnat v igra mi toi beshe pulna dupka,pir purviq gol prospa centriraneto i oshte kolko izdunki napravi...I Samuel pri purviq gol mi toi ne razbra kakvo stava lutashe se nqkude pod topkata,no Samuel zapochva da svikva veche s otbora i ne pravi tolkova frapantni greshki,sega sled 1 mesec chakame i Woodgate,da vidim kak shte izglejda Real v zashtita,kakto se kazva rezultata e vajen 2:3 :D

Link to comment
Share on other sites

Taka kato gledam Barca sa pred kriza podobna na tazi v arsenal...vupreki tova si ostavat pretendenti No 1 za titlata tazi godina. Vse pak 1-2 zagubi v idnite krugove bi vurnala malko interesa.

Всъщност имаме още един мач с Леванте като домакини май. След това на 1 Януари се отваря трансферния прозорец, което ще доведе няколко нови попълнения на Камп Ноу, и криза според мен няма да има. Затова не мисля, че ще видим 1-2 загуби в идните кръгове. По скоро ще видим 1-2 загуби до края на шампионата :rolleyes:

На същото мнение като теб съм за играчите на Реал Мадрид просто са смешни, меко казано! Но пак ще каже според мен основния проблем на играчите им е в това,че нямат никаква мотивация. Просто тези футболисти са спечелили всичко във футбола, и освен това повечето са на години вече.

Link to comment
Share on other sites

Hm....@basten za zashtitata na Real si prav donqkude osobeno pri purviq gol,ami tozi Raul Bravo ne moga da razbera za kakvo beshe pusnat v igra mi toi beshe pulna dupka,pir purviq gol prospa centriraneto i oshte kolko izdunki napravi...I Samuel pri purviq gol mi toi ne razbra kakvo stava lutashe se nqkude pod topkata,no Samuel zapochva da svikva veche s otbora i ne pravi tolkova frapantni greshki,sega sled 1 mesec chakame i Woodgate,da vidim kak shte izglejda Real v zashtita,kakto se kazva rezultata e vajen 2:3 :D

 

ООО да този Самуел вече взе да се оправя с обстановката, и вече е на вълна Испански футбол.

А до Джонатан Утгейт, и на него ще му трябва доста време докато свикне с начина на игра в Реал... НО когато това стане едвали ще са много нападателите, които ще могат да "пробият" защитата на "Кралския клуб"

Link to comment
Share on other sites

СЕВИЛЯ - БЕТИС 2:1

АТЛ. МАДРИД - ЛА КОРУНЯ 1:0

и двата ме направиха много щастлива  :bgrin:

 

ААА това е добре щом "СУПЕР ДЕПОР" са паднали бива.НО за другия мач беше по-добре да бият Бетис, защото повече ме кефят от Севиля... :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

ААА това е добре щом "СУПЕР ДЕПОР" са паднали бива.НО за другия мач беше по-добре да бият Бетис, защото повече ме кефят от Севиля... :angry1  :angry1  :angry1

Хех , нищо лично.Пари бях турила на масътъ.След черната серия миналата седмица ред си му беше да изляза на чисто.Тази седмица съм зад Бетис , твърдо :)

Link to comment
Share on other sites

Хех , нищо лично.Пари бях турила на масътъ.След черната серия миналата седмица ред си му беше да изляза на чисто.Тази седмица съм зад Бетис , твърдо :)

 

Ха-ха! Да може би...

 

А някой ще напише ли програмата за следващия кръг, който е в Сряда.И кои мачове ще дават по Д+

Link to comment
Share on other sites

А някой ще напише ли програмата за следващия кръг, който е в Сряда.И кои мачове ще дават по Д+

December 21

 

20:00 Barcelona - Levante

22:00 Real Betis - Atletico Madrid

December 22

 

20:00 Albacete - Villarreal

20:00 Athletic Bilbao - Mallorca

20:00 Deportivo La Coruna - Zaragoza

20:00 Getafe - Racing Santander

20:00 Malaga - Real Sociedad

20:00 Osasuna - Numancia

20:00 Valencia - Espanyol

21:00 Real Madrid - Sevilla

Заповядай.

Забележка: часовете които съм написал +1 :)

Link to comment
Share on other sites

ОО много ти благодаря найстина... 10х.

Мисля, че най-интерестния мач ще бъде между отборите на Реал Мадрид и Севиля.Надявам се Реал да бият и да не играе Бекам... :lol:

Link to comment
Share on other sites

kato gledam programata za sledvastiq krug mi se struva 4e kato izklu4im edin dva ma4a ostanalite sa qsni i se nadqvam Real da ne bie, a i si mislq 4e i taka ste stane. sevilla sa v mnogo dobra forma i ima vsi4ki predpostavki da ne zagubi.

Link to comment
Share on other sites

i se nadqvam Real da ne bie, a i si mislq 4e i taka ste stane. sevilla sa v mnogo dobra forma i ima vsi4ki predpostavki da ne zagubi.

 

Мхм, не съм много съгласен с твоето мнение... Не мисля, че Реал ще падне, защото в този мач ще играят Карлош, Бекам (за съжеление) и РОНАЛДО.. а това е много добре за Реал.А мисля (не съм сигурен), че Жулио Бабтища има натрупани 5- жълти картона, което му забранява да участва в този важен за отбора на Сявиля мач... :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

kato gledam programata za sledvastiq krug mi se struva 4e kato izklu4im edin dva ma4a ostanalite sa qsni i se nadqvam Real da ne bie, a i si mislq 4e i taka ste stane. sevilla sa v mnogo dobra forma i ima vsi4ki predpostavki da ne zagubi.

eee,omruzna mi veche ot takiva izkazvaniq,razbrahme che mrazite Real,ami i az mrazq Milan i Barca ama kakvo da napravq ne pravq izkazvaniq kato tova i prognozi za vseki mach sreshtu Barca i Milan :angry:.Shto fenovete na Barca( v forum-a) ne govorqt protiv Milan i obratnoto. :angry: kafa veche

Link to comment
Share on other sites

eee,omruzna mi veche ot takiva izkazvaniq,razbrahme che mrazite Real,ami i az mrazq Milan i Barca ama kakvo da napravq ne pravq izkazvaniq kato tova i prognozi za vseki mach sreshtu Barca i Milan :angry:.Shto fenovete nav tozi forum Barca ne govorqt protiv Milan i obratnoto. :angry: kafa veche

Приятелю аз не мразя Реал Мадрид. Прогнозите, които съм дал срещу отбора са на база показаната от тях игра. Винаги гледам какво може един отбор след това си правя някакви заключения и казвам как ще свърши даден мач. Досега съм правил 2-3 пъти прогноза за мачове на Реал, и мога да кажа, че са били верни. За последния мач нищо не писах като резултат защото бях болен, и не исках да пиша отново, че реал няма да бият, защото ще ме нападнете за това, че съм мразел реал. Еми не ги мразя просто в момента са слаби много слаби, и не мога да разбера защо така сляпо продължавате да вярвате, че реал могат да играят. Еми немогат! Гледам пишете в темата за CL, че щели сте да биете Ювентус. А бе хора само едно ще ви помоля ПОМИСЛЕТЕ малко преди да пишете такива глупости. Реал в последните няколко мача играят срещу слаби отбори и не могат да бият, а какво остава за Ювентус. Вие изобщо гледали ли сте мачове на Ювентус! И пак ще ви помоля, погледнете нещата реално, не като фенове, а като прости любители. Ето аз напримерно съм и фен на Арсенал. Гледам ги, че не напоследък не се представят добре, и не го отричам. А се замислям какви са проблемите на отбора, който обичам. Казват ми приятели, Арсенал играят слабо, ами не мога да кажа на черното бяло. Айде стига съм писал че много се отнесох :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Успокойте се.....само.Нека да не говорим много за мачовете,които следват,защото нищо не е ясно.А специално за мача Севиля-Реал-мисля си,че е много непредсказуем. :punk

Link to comment
Share on other sites

Приятелю аз не мразя Реал Мадрид. Прогнозите, които съм дал срещу отбора са на база показаната от тях игра. Винаги гледам какво може един отбор след това си правя някакви заключения и казвам как ще свърши даден мач. Досега съм правил 2-3 пъти прогноза за мачове на Реал, и мога да кажа, че са били верни. За последния мач нищо не писах като резултат защото бях болен, и не исках да пиша отново, че реал няма да бият, защото ще ме нападнете за това, че съм мразел реал. Еми не ги мразя просто в момента са слаби много слаби, и не мога да разбера защо така сляпо продължавате да вярвате, че реал могат да играят. Еми немогат! Гледам пишете в темата за CL, че щели сте да биете Ювентус. А бе хора само едно ще ви помоля ПОМИСЛЕТЕ малко преди да пишете такива глупости. Реал в последните няколко мача играят срещу слаби отбори и не могат да бият, а какво остава за Ювентус. Вие изобщо гледали ли сте мачове на Ювентус! И пак ще ви помоля, погледнете нещата реално, не като фенове, а като прости любители. Ето аз напримерно съм и фен на Арсенал. Гледам ги, че не напоследък не се представят добре, и не го отричам. А се замислям какви са проблемите на отбора, който обичам. Казват ми приятели, Арсенал играят слабо, ами не мога да кажа на черното бяло. Айде стига съм писал че много се отнесох :rolleyes:

 

ЙЙеее.Браво много, много исписа за едно кравичко проблемче.А иначе много остро се изказа за Реал Мадрид.Не, че ПОВЕЧЕТО от нещата, които ги каза не са верни, но все пак по спокойно.А колкото за Арсенал и аз съм за тях, ама не в ТОЯ ФОФУМ има си друг :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Za Barca kvo da vi kaja. Nadqvam se da biqt Levante utre. A ina4e pak trqnsferni novini. Zna4i Barca proqvqvat interes, osven kum Taccinardi,Carew i Anelka, i kum Costinha i Maniche ot Porto. Poneje na Barca im trqbvat defanziven half i napadatel mnogo se nadqvam prez zimata na Camp Nou da doidat Anelka i Maniche. Vie kak smqtate?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...