Jump to content
BulForum.com

Ispanskoto purvenstvo po football


vas90

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Със и без Woodgate ще е едно и също вероятно..ще му трябва доста време ,за да влезне в ритъм.А Джерард няма да го вземете:

http://sport.netinfo.bg/?tid=40&oid=671181

 

Ние може да не го вземем,но Роман Абрамович може да купи всеки,който си

пожелае.

 

АХАХАХАХ,Сладури 

Най-добри сте в комедията наистина,затова ви обичаме 

 

Относно комедията историята показва кой е смешен в случая

 

"Големият" отбор Барселона няма титла от 5 години!

А в Европа сте едно НИЩО - 1 КЕШ 1992г. :sick

Link to comment
Share on other sites

Ние затова ви обичаме бе-защото сте 'нещо' :confused

И аз мога да ти кажа-какъв отбор сте вие,след като Барса е единственият отбор в Испания,който е играл ВСЯКА година в европейски турнир?

Това че имате някакви си титли ,спечелни от факта,че Ливърпул е бил изхвърлен от КЕШ ,ВЪОБЩЕ не ме впечатлява..гледай си манекенчетата и артисчетата на Бернабеу и се радвай като искаш..но са жалки(меко казано)

Искаш пример за комична ситуация-2те дузпи в ШЛ пропуснати от ФИГО-беше смешно,упс жалко имах предвид....

Сега не се обиждай,а се надявай Албасете да ни вземат точка и да биете утре ,защото иначе всичко е решено.

Айде със здраве и любов :punk

 

Айде 2:1-честито на всички :punk

Малко лошо играхме ама нищо :)

Link to comment
Share on other sites

А бе пич ти акъл имаш ли. Ще ми говориш кой бил зле. Ми не се ли виждате колко сте жалки. Най-скъпите футболисти, най-добрите футболисти, а едвам се класирахте за следващия кръг на ШЛ. Да не говорим, че Барса ви отнесе с 3-0, и направихте само един удар в посока на вратата :bgrin: . Ама няма нищо вие сте големи звезди няма се плашиш ;)

Така малко за мача да коментирам. 1-во честито на всички фенове на Барса. Получи се невероятен мач и явно и на съдията не му се искаше да свършва. А като казах съдията тоя нормален ли е да дава 6мин. продължение, че ги направи и 7 icon_crazy.gif Както и да е всичко е добре когато свършва добре така че......

 

Edit: и не разбрах много какво искаше да кажеш с това

Ние може да не го вземем,но Роман Абрамович може да купи всеки,който си

пожелае.

Какво общо има роман абрамови с реал?

Link to comment
Share on other sites

Може да се окаже някакъв фен на Челси ,който е под прикритие 

 

Няма такова нещо

 

И аз мога да ти кажа-какъв отбор сте вие,след като Барса е единственият отбор в Испания,който е играл ВСЯКА година в европейски турнир?

 

И какъв е резултата от толкова мачове в Европа? Един КЕШ и 2-3 мизерни КНК

Точно пък вие за успехи в Европа не ми говорете

 

Да не говорим, че Барса ви отнесе с 3-0, и направихте само един удар в посока на вратата  . Ама няма нищо вие сте големи звезди няма се плашиш

 

Кво ми го изтъкваш тоя мач.Тва,че бихте 3-0 нищо не означава.Аз мога да ти кажа поне 5 мача,който сме били с повече от 3 гола разлика

 

Лесно е да си от силните на деня.Къде бяхте през последните 5 години?

Link to comment
Share on other sites

Kak kade...lazeha v krakata na herkules i ekstremadura, koito gi dumkaha i domakini i kato gosti...lele kvi pari napravih pokrai tezi otbori togava...20 koeficent.

 

Shto se draznite edin drug...nali "utre" real shte bie...i kakvo dai kato malkite deca...bihme ne znam si kakvo.

Pi4a si go kefi RealM gleda si gi...drugi gi kefat Barca, valencia etc. E kakvo, kato ne e tvoq otbor nai-haresvan dai da se prismivame na drugite. Ami tezi, koito haresvat "malki" otbori kato saragosa, atl. bilbao i t.n. Te ne mogat si kajat lafa, shtoto nqma s koi znai kakvo da se pohvalqt za razlika ot vas. Komentiraite ma4ovete, ne se karaite...

Link to comment
Share on other sites

Barca nai-dobriq otbor-mojel da kontrolira macha 90 min.da be da.Vtoroto poluvreme Albacete mi napraviha sa 5 stinki,i samo kusmeta vi spasi ot zaguba,zashtoto ako Albacete bqha vkarali 2-riq gol,kogato poyol izchisti ot gol liniqta,macha shteshe da se razvie po drug nachin.I Real iskali da kupqt Iniesta,mani go ne mi trqbva na Bernabey,da turka peikata na Barca-sluchainik.Shoto kato se vurnqt teq kontuzeni 10 igracha shte go vida dali shte barne topka.

Link to comment
Share on other sites

Barca nai-dobriq otbor-mojel da kontrolira macha 90 min.da be da.Vtoroto poluvreme Albacete mi napraviha sa 5 stinki,i samo kusmeta vi spasi ot zaguba,zashtoto ako Albacete bqha vkarali 2-riq gol,kogato poyol izchisti ot gol liniqta,macha shteshe da se razvie po drug nachin.I Real iskali da kupqt Iniesta,mani go ne mi trqbva na Bernabey,da turka peikata na Barca-sluchainik.Shoto kato se vurnqt teq kontuzeni 10 igracha shte go vida dali shte barne topka.

Абе то класирането говори само за себеси,такаче твоите коментари против Барса са излишни :P :D

Link to comment
Share on other sites

basten Публикувано на , 02:19 AM Shto se draznite edin drug...nali "utre" real shte bie...i kakvo dai kato malkite deca...bihme ne znam si kakvo.

Pi4a si go kefi RealM gleda si gi...drugi gi kefat Barca, valencia etc. E kakvo, kato ne e tvoq otbor nai-haresvan dai da se prismivame na drugite. Ami tezi, koito haresvat "malki" otbori kato saragosa, atl. bilbao i t.n. Te ne mogat si kajat lafa, shtoto nqma s koi znai kakvo da se pohvalqt za razlika ot vas. Komentiraite ma4ovete, ne se karaite...

 

Е аз какво казах преди това:

 

Сега не се обиждай,а се надявай Албасете да ни вземат точка и да биете утре ,защото иначе всичко е решено.

Айде със здраве и любов

 

Успех днес :)

Link to comment
Share on other sites

Divaka Публикувано на , 11:33 AM

haha, i koi shte im poprechi!Real,ako ne biqt shte napravqt X,ama zaguba...

 

Вие пък ако не биете Сосиедад какви претенции имате за титлата :confused

Link to comment
Share on other sites

Ние затова ви обичаме бе-защото сте 'нещо' :confused

И аз мога да ти кажа-какъв отбор сте вие,след като Барса е единственият отбор в Испания,който е играл ВСЯКА година в европейски турнир?

Това че имате някакви си титли ,спечелни от факта,че Ливърпул е бил изхвърлен от КЕШ ,ВЪОБЩЕ не ме впечатлява..гледай си манекенчетата и артисчетата на Бернабеу и се радвай като искаш..но са жалки(меко казано)

Искаш пример за комична ситуация-2те дузпи в ШЛ пропуснати от ФИГО-беше смешно,упс жалко имах предвид....

Сега не се обиждай,а се надявай Албасете да ни вземат точка и да биете утре ,защото иначе всичко е решено.

Айде със здраве и любов :punk

 

Айде 2:1-честито на всички :punk

Малко лошо играхме ама нищо :)

 

Браво браво всяка година сте играли на европейски турнир, но имате две титли на кръст РАДВАЙТЕ СЕ!!!А кажи имали отбор, който да има повече титли от Реал ??? А няма, а пък вие си мислете, че Барса са "НЕЩО".Надеждата умира последна хаха.

Link to comment
Share on other sites

Браво браво всяка година сте играли на европейски турнир, но имате две титли на кръст РАДВАЙТЕ СЕ!!!А кажи имали отбор, който да има повече титли от Реал ??? А няма, а пък вие си мислете, че Барса са "НЕЩО".Надеждата умира последна хаха.

 

E nie gledame otborite v sega6noto im sustoqnie

spored vas Barca e ni6to ami togava real koito padat ot barca s 3 na 0 kakvo sa ?

Ne6to li ?? Imali neznam si kolko titli predi 100 godini STARA SLAVA bih kazal , ako spe4elite ne6to zna4itelno tazi godina bravo togava sa hvalete

 

P.S duna a s teb 6te govorim v kraia na purvenstvoto :laughing:

Link to comment
Share on other sites

E nie gledame otborite v sega6noto im sustoqnie

spored vas Barca e ni6to ami togava real koito padat ot barca s 3 na 0 kakvo sa ?

Ne6to li ?? Imali neznam si kolko titli predi 100 godini STARA SLAVA bih kazal , ako spe4elite ne6to zna4itelno tazi godina bravo togava sa hvalete

 

E nie imame w minaloto, a pyk wie i togawa ste nqmali :P :P :P :P :P .I ako spe4elite neshto w blizkite 10-tina godini shte e hubawo !!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

dunata Публикувано на , 13:48 PM

E nie imame w minaloto, a pyk wie i togawa ste nqmali      .I ako spe4elite neshto w blizkite 10-tina godini shte e hubawo !!! 

 

Аве пич ,ти гледаш ли въобще футбол :confused

Водим ви с 12 точки,днеска ако биете ще станат 9...

Ще е късмет ако въобще се класирате за зона ШЛ тази година....

Link to comment
Share on other sites

Аве пич ,ти гледаш ли въобще футбол :confused

Водим ви  с 12 точки,днеска ако биете ще станат 9...

Ще е късмет ако въобще се класирате за зона ШЛ тази година....

mai az tebe trqbva da pitam gledash li futbol,kak Real nqma da se klasira s CL sledvashtiq sezon!Ne se pritesnqvai shte stanat 9,shte vidim tazi sedmica jrebiq za CL,da vidim s koi shte igraete i s koi shte igraem,vie kakvo si mislite i Barca shte se prepune nqkade :D

Link to comment
Share on other sites

1во-пише се ПРЕПЪНЕ.

2ро-мислиш ,че Реал ще имат само победи до края на сезона ли :confused

ХАХА :) Клоуни сте наистина... :wub:

Айде днеска успех :D

Link to comment
Share on other sites

Мадрид. Мачът между Реал М и Реал С от Примера дивисион на Испания бе прекъснат. В 88-ата минута четвъртият съдия нахлу на терена и проведе кратък разговор с главния рефер. След консултацията двубоят бе прекратен. Зрителите на “Сантяго Бернабеу” бързо започнаха да напускат трибуните на стадиона. По първоначални данни силите на реда са получили сигнал за поставена бомба.

Спорт Фокус

Резултатът до 88-та минута беше 1-1, което от своя страна подсказва, че най-вероятно Реал нямаше да бият, което пък ме води до едно мое изказване от по рано а именно

Реал няма да бият според мен днес
Еми кво да ви кажа смешни сте, слаби сте и пак не си го признавате. Ся ще кажете да ама Барселона преди нищо не бяха. Еми не бяха поне си го признаваме, и никой не го отрича. Защо и вие не признаете, че Реал са слабички (меко казано) :P
Link to comment
Share on other sites

Недей така-неслучайно отбора на Кройф е наричан DreamTeam-защото е бил нещо и е газил/газеше(защото някои мачове си ги спомням) почти всички :)

 

А конкретно за Реал-мача ще завърши Х,което означава 11 точки преднина :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...