Jump to content
BulForum.com

Курсове Анимация


Valkyre

Recommended Posts

Моля ви помогнете ми:) Последно време много сум се зарибил по някви анима

циики искам да питам каде в Пловдив има такива курсове или някакви програми за правене на подобни не6та но по добре курсове.6те ви буда много благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

ауе за кво точно питаш?за курсове за правене 3D анимации на няква програма?ако е тва мога да питам ама май ставаше дума за много мангизи

Link to comment
Share on other sites

Как да ти кажа и аз не сам много запознат затова питам.Мисля 3D наистина.

Искам да се нау4а да правя малки филм4ета.Не сам много запознат затова

ако говоря някви глупости извинете ме но ако може ми помогнете.Но наистина

ли е доста пари :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ми до колкото помня ходиш на курс и после праиш някав изпит и точно той бил много пари и ако го земеш ти дават тапия дето важи за доста места

ама ти май търсиш нещо ей така за кеф нали? :unsure: що не си земеш книга и сам да са учиш :wir ама ше питам все пак и щи кажа :)

Link to comment
Share on other sites

верно че с книга е най-добре. вземи си голяма Библия и само ти трябва да се ориентираш коя програма искаш. книгите са към 35-45 лева.

Link to comment
Share on other sites

аааа има и по-евтини!а тоя курс за който аз знам май беше за 3d studio max то тя и maya (не съм сигурен как се пише) са май най-известни даже на мая е правено почти сичко квот са сетиш

там шейните на м/у звездни войне матрицата властелина след утрешния ден и много още като разбера повече и по-конкретни неща ше пиша

Link to comment
Share on other sites

аааа има и по-евтини!а тоя курс за който аз знам май беше за 3d studio max то тя и maya (не съм сигурен как се пише) са май най-известни даже на мая е правено почти сичко квот са сетиш

там шейните на м/у звездни войне матрицата властелина след утрешния ден и много още като разбера повече и по-конкретни неща ше пиша

 

то има по-евтини много ясно, ама какъв е смисъла само книга да имаш.. без да можеш да научиш нищо от нея?

Link to comment
Share on other sites

Човек, всичко става с практика. Решаваш какво ще задълбаеш и почваш сам - скици, Флаш, Фото-Шоп, 3-Д... Даже и книга не ти трябва ако отбираш английски из нета има доволно много туториали и самоучители.

А за курс си струва само ако ти дават нещо от рода на сертификат че си го минал.

Ако искаш отбий се някоя събота в 18.00 към пощата. правим срещи на аниме-фенове. има някои от художествената, сценични кадри и т.н. абе все ще получиш полезно инфо.

Link to comment
Share on other sites

Аз тва го искам за кеф да си правя некви анимациики както казахте и мисля

4е с книга 6те е наи-добре 6тото да ходя на курсове за един сертификат.

И ако може препоръ4аите няква :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...