Jump to content
BulForum.com

За съпругите


Recommended Posts

Moje bi ne sum az tozi koito trqbva da go kaje,no neka vse pak spazvame dobria ton.Nali zatova sa forumite,vseki da kaje kakvo misli,bez da se natrapva na drugi s mnenieto si.I bez lichni napadki,zashtoto dostatacho prostotia strui otvsqkade okolo nas,neka pone tuka se opazim ot tova,i vodim po-kachestveni "razgovori" .

 

 

 

P.S. saglasen sam s tova,koeto kazva KILLERINCHO

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Не,не търся думата уважение,а е нещо друго..

Какво общо има навика с уважението?

Навик да си лягате,навик да излизате заедно.. навик изобщо да се заедно,има просто някаква привързаност,а ако наистина е имало любов.. то уважението ще го има без значение дали тая любов е истинала или не..

Link to comment
Share on other sites

turanagasan в тия изисквания и робинята Изаура не може да се впише :laughing1:

едава ли ще излъжеш някоя да те вземе или пък дори и да го направи после така ще те замотае,че всичките по-горе описани изисквания не само,че сам ще си ги вършиш,ами дори няма и да се усещаш даже:)

не сте ли забелязали как мъже с големи претенции накрая така ги омотава някоя Евичка,че милите даже дори не могат да се усетят как ги въртят на малкия си пръст :P

а най-големия парадокс е как мъжете продължават да си мислят,че те командват парада :D

 

 

 

П.С Cheese много ми харесват изказванията ти!!!!!

Съжелявам,че не мислят повече мъже като теб!!!!!

Link to comment
Share on other sites

turanagasan в тия изисквания и робинята Изаура не може да се впише :laughing1:

едава ли ще излъжеш някоя да те вземе или пък дори и да го направи после така ще те замотае,че всичките по-горе описани изисквания не само,че сам ще си ги вършиш,ами дори няма и да се усещаш даже:)

не сте ли забелязали как мъже с големи претенции накрая така ги омотава някоя Евичка,че милите даже дори не могат да се усетят как ги въртят на малкия си пръст :P

а най-големия парадокс е как мъжете продължават да си мислят,че те командват парада :D

П.С Cheese много ми харесват изказванията ти!!!!!

Съжелявам,че не мислят повече мъже като теб!!!!!

Напълно съм съгласна!Но мога да добавя Turanagasan-Кой подбира-Маструбира!

И стига с тия клишета,че красивите жени за нищо не стават.Това май е мнение на тези,които не могат да ги имат. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...