Jump to content
BulForum.com

Ако сте гледали нещо по-смахнато,кажете ми


ANGELIZER

Recommended Posts

:punk Значи филмчето е 8-9 минути и е направо размазващо и в буквалния смисъл на думата!Купона е пълен!

За тези ,които не са на ТИ с немския ще поясня - Клаус току що е завършил училището за мотокаристи и получава своята книжка.Следва първият работен ден......

 

 

/Videos/@Fun/Staplerfahrer.Klaus.Der.Erste.Arbeitstag.(1988)/

 

 

 

Очаквам мненията ви,още повече ,че сте едни от първите в Бг,които ще видят това!

Link to comment
Share on other sites

Малее това не е за хора със салби сърца.Ако го покажа на майка ще хвани кара.Иначе доста добре е показано какви инциденти могат да вазникнат от не правилно експлоатиране на мотокари.Малко трудно да стане всичко от това във филма, но е достатъчно само резачката да тръгне да те гони :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Филмчето е яко ама много са гадни ефектите :( Пък и тоя немски език ми бърка в червата.

Link to comment
Share on other sites

айде някой път ще почерпите ,че съм ви удължил живота с някоя и друга секунда ,заради смеха :rolleyes:

 

на мен любимия ми момент е ,когато оня набучения с резачката вижда ,че ше прегазят разполовения и с много зор успява да завие кара,а оня разполовения въздиша облекчено ,все едно всичко се е разминало и положението е наред

хахаххахахха :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...