Jump to content
BulForum.com

Klasaciq za nai-typa reklama


maddrum

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
Guest InTeRgAlAcTiC

Да бе. От СЕМ т'ва не се сетиха да цензурират, ама на слави, щото един артист носеше фланелка на Shell и го глобиха

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

Да. Сещам се. Много яка беше. Дето взима една таратайка и си я префасонира :))))). Има и други яки по MTV - на Vodafone

Link to comment
Share on other sites

kato si zagovorihme za tarataiki moga da kaja dve reklami koito mnogo mi haresvat

1. be6e na pejo mai "Welcome to the community". deto im se bqha otbelqzali skorostnite lostove na racete. Mnogo be6e qka.

2. i na Citroen C3 o6te q vartqt sas pusninnata avtomivka:))

tiq dvete reklami kogato i da gi vidq me razcepvat.

Ina4e pak po mTV ma draznat oniiq deto govorqt na nqkkavi ezici i se 4uvat samo nqkvi boboteniq tam:)))

Link to comment
Share on other sites

Men me kefi onazi reklama za schweps (kadeto e s leoparda i krokodila).

Sa6to mnogo ludi sa tezi na pepsi i adidas(ama tezi kadeto sa s nekvi zvezdi).

A nai tapa e na Danon, bahti naglasenata istoria.

Link to comment
Share on other sites

zna4i i az d asi kaja mnenieto edna oit reklamite koqto vinagi ama vinagi me e draznela tva e na kamenitza onaq s bandjito.....basi pomiiinata reklama...majete znaqt zashto...mi kat znaqt da kajat i na nas jenite...Na Fa sa supe rpomiiini reklamite...shans...Ina4e ima super qki reklamki det mn me kefat da re4em na BRAUN onaq sas gaseni4kata prosto e mn sladurska reklamata i imashe edna na AXE davaha q po TMF kolko e dalgotraen efekta na AXE super luda beshe...

maddrum reklamata na citroen c3 s pustinnata mivka sashto e mn luda naistina razbivashta napravo:L:L)

Link to comment
Share on other sites

samo 6a wi kaja: KO-KO-KO

Golqmo izkazvane napravi pi4!!!!

ScherZ radvam se 4e ti e haresala reklamata na citroen-4eto. Az si misleh 4e samo na mene mi haresva, 6oto nikoi drug ne mu e napravila vpe4atlenie. ama smeq da te kontriram po vaprosa s kamenitzata, za6toto tazi reklama s bandjito e jestoka. Az dokolkoto razbrah ne ti haresva deviza na birata a ne samata reklama....

A i nqma kakvo da se 4udi6 za6to majete znaqt za6to-kolko jeni si vidqla da piqt bira???E ne 4e nqma ma nqkak si predpo4itate po drugi pitieta:)))

Link to comment
Share on other sites

Nai tupa reklama: Absolutno vsichki svurzani sus pochistvashti preparati ,prahove za prane i t.n.

 

Nai iaka reklama (lichno mnenie) onaia s petela :. Ko-Ko-Ko .: Mislia beshe na sokovete Capi

Link to comment
Share on other sites

Nai tupa reklama: Absolutno vsichki svurzani sus pochistvashti preparati ,prahove za prane i t.n.

 

Nai iaka reklama (lichno mnenie) onaia s petela :. Ko-Ko-Ko .: Mislia beshe na sokovete Capi

Taq puk e SUPER !!!

Link to comment
Share on other sites

ala bala

samo SPRITE! tfa rulz sichkite im reklami na sprite sa nasirashti ot kef!

nai-gnusna - Fanta (onaq s orignqta)

nai-tupa - AKTIVIA basi ,se edno kazvat zemi si dnevnata dozichka razhlabitelno za svoq estestven drisko4!

nai-nai-tupa - sichki bulgarski :)

 

awe ima6e edna mnoo gotina na edna bira zql film oshte malko ,nqkva roza imashe na birata ama ne pomna,tama deto edin pich tursi neshto,minava prez razni prepqtstviq i nqkvi 2 putki iskaha da go podmamqt ama toi v kraina smetka si otide pri negovata ...awe ne me biva v prerazkazite i tfa e! buuuuuuh

Link to comment
Share on other sites

awe ima6e edna mnoo gotina na edna bira zql film oshte malko ,nqkva roza imashe na birata ama ne pomna,tama deto edin pich tursi neshto,minava prez razni prepqtstviq i nqkvi 2 putki iskaha da go podmamqt ama toi v kraina smetka si otide pri negovata ...awe ne me biva v prerazkazite i tfa e! buuuuuuh

Stella Artois :punk :beerchug :beerchug :beerchug

Link to comment
Share on other sites

a we ne znam ama reklamite na kamenitza sux i to4ka tva sie moetyo mnenie a pak onaq sas bandjito prosto e otvratitelna i onaq s onq v lodkata det go preobrashtat sashto e mn prosta...gorkata kamenitza izlaga se ama tva si e moe mnenie tva e:P :wir

Link to comment
Share on other sites

To ot krai vreme reklamite na prahove za prane mnogo jestoko SUX!!!

Ima6e samo edna gotina onaq s pantomimata. Drugite si4kite sa mnoo typi.

A onazi deto zavar6va s "Senzacionno trqbva da go pokaja na Nandeto" e prosto varha na sladoleda!!!!

Hora are da napi6em text za reklama. Seki moje da sa probva da napravi ne6to po vaprosa. Reklama trqq da e za foruma na warez.ru:))))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...