Jump to content
BulForum.com

Liverpool fc goals(matches)


CTAH4O

Recommended Posts

Има ли някъв сайт , където мога да намеря головете или целите мачове на liverpool този сезон ?

имаше един lfc-goals.net ,но нещо са го спряли... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ехееееееее ФЕНОВЕТЕ НА LIVERPOOL са вече и в този форум.Ако искаш голове мога да ти дам.Имам около 35-40 филмчета.Може ти дни да ги уплоудна.Ама тоя FlashFXP нещо зор ми дава.Ако се интересуваш прати PM.Имам много снимки ( wallpaper ).А същои около 15 от най-известните песни за Liverpool.Със съдействието на @Slain може да направим една отдлена директория за Liverpool.Стига само да помогне. Проблемът, е че цели филми освен с TV Tuner друг варянт няма.Ако имаш приятел с TV Tuner да записва.

Link to comment
Share on other sites

Еми начи..

На мен всъщност ми трябват головете на тези мачове,които не ги дават по ББТ.

:) за съжаление не познавам някой,който хваща Sky Sports , ITV 2 и т.н. и има ТВ тунер ! :(

Link to comment
Share on other sites

Готово !!! В момента ги качвам.Заредил съм 50 клипчета.Скоро очаквайте и цели мачове на Liverpool.Смятам да кача мача с Milwall за FA CUP !!!

Link to comment
Share on other sites

Сега слагам снимките.Не са кой зна колко.Ама има не е като да няма.Иначе довечара ще пусна да се качват и песните.За сега има само 7 клипа, защотото снощи нета ми беше ужасен.Но предполагам, че до утре каквото имам ще е качено.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...