Jump to content
BulForum.com

[слята] Colin McRae Rally 3 out и го сваляме...


Dreamer

Recommended Posts

Colin McRae Rally 3 излезна и вече се сваля от Veli и от мен :D Да не тръгне всеки да я dl излишно :ph34r:

 

update: сваля се и от furiozo :P

Link to comment
Share on other sites

sq shte vi izdam ot kade go svalqt

Dreamer i Veli ....svalqt go ot internet ! ma ne kazvaite che az sam vi kazal

Link to comment
Share on other sites

Neznaex dali da pravq nova tema zatova shte pisha tuk. Ako nqkoi e fan na taq igra i q razbira da mi obqsni koi nastroiki na kolata kak vuzdestvat vurxu opravlenieto. Shte sam blagodare, ako mi obqsnite! :evil

Link to comment
Share on other sites

az oste ne sam e swalil ne sam koi znae jkakav fen

w momenta moga da kaja 4e sam dosta dobar na f12002 :evil

zaradi tazi igra si kupih wolan s pedali sawsem razli4noe da igraesh e kop4eta

prepora4wam wi ako ti hareswat tezi igrii igrai gi s wolan

koliam kupon e osobeno na f1 na multi

are ste pisha pak kato ia swalia ......

Link to comment
Share on other sites

30 kinta ot TCM i sam mnogo doweolen oste wsi4ko mu raboti a pak az mnogo go iurkam

daje mi kazaha 4e butonite na skorostite (otdolo pod wolana sa -- kakto na istinskata f1) se 4upiat mnogo lesno no i te se darjat dobre stoto e po dobre (specialno na f12002) na si smeniash skorostite ra4no(po barzo spira) i sega nau4awam pistite kade to4no na koia skorost se wzima zawoia

Link to comment
Share on other sites

След дълга, но успешна борба при мен накрая тръгна. Ето моите съвети как да го постигнете и вие:

 

Деинсталирайте всички кодеци, свързани с гледането на филми. Това включва и т.нар. Codec Packs.

Ако играта пак не тръгне, преинсталирайте наново Windows Media Player 8/9, като може да добавите и кодеците му.

Сега може да се насладите на симулатора, но как да гледатe и филми?

 

Може да започнете наново да инсталирате необходимите модули като DivX, XviD, AC3 filter и т.н.

По-мързеливите като мен могат да използват ACЕ Mega Codecs Pack или подобни, като специално за ACE не му позволявайте да стартира Aggressive Remover. Изберете необходимите си кодеци (DivX, XviD, AC3 filter, ffdshow, DivXG400) и ме почерпете една бира. От момичетата приемам и целувки :)

Link to comment
Share on other sites

TCM e malko predi mitnicite na kraq na grada. Tv apredstavlqva edin sklad, kydeto pove4eto raboti sa s nqkakvi defekti i za tva sa s namalena cena. Stokite postoqnno se smenqt, zavisi kvo izhvyrlqt germancite... Na den idvat po 1-2 tira fra6kani s kvo li ne. Ot tam si vzeh edni bezji4ki slu6alki, koito mi slukat vqrno i do sega, pove4e ot godina ve4e. Namirat se hbavi raboti.

 

 

A kojto e svalil ve4e igrata da kaje dali grafikata i si4ko ostanalo e kato na demoto.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
taka znachi s Geforce MX440 ne tragva izhralia te.Stom smenish video kartata s niuakoia druga tragva bez problemi!!

Сигурна ли е работата ???? Щото се изорих 3 дена и не мога да я подкарам да знам дали да се мъча?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...