Jump to content
BulForum.com

cc


scarabey

Recommended Posts

vsqka kreditna karta osven 16-te i cifri datata na validnost mm/yy ima i kod ot 3-4 cifri koito e ot drugata strana na kartata. ta bolkata mi e kak moga da go iz4islqvam tozi kod. do kolkoto znam ima na4in 4rez sabirane ili omnojavane na dadeni 4isla ot nomera na CC da se polo4ava drugiq kod.

Link to comment
Share on other sites

toq kod e !cvv na amex predstavlqva poseldnite 3/4 cifri ot nomerat na drugite se generira ma ne znam kak

Link to comment
Share on other sites

ne znam ot kade moga da go pro4eta tova za koeto mi govori6. predi vreme znaeh kak stava6e iz4islqwaneto na tozi kod i ne be6e izob6to trudno. i v momenta se opitvam da si pripomnq na4ina

kadeto ti e napisal DonRamon kreditni karti ima zaka4en link 6traka6 tam i 6te ti se otvori edna stranitza tam pishe na edno mqsto hakvane na kreditni karti

6traka6 otgore i ti pishe kak stava ;)

Link to comment
Share on other sites

6trakni i tarsi vnimatelno TUK s

beli bukvi pishe kak se izpolzva edi si kvo ima edno hakvane na kreditni karti

6traka6 varhu nego i 6te ti zaredi 100 000 kreditni karti za 21 dni na teb tva ti

trqbva mai ako nemoje6 taka ot dqsno na monitora ti ima6 edin plazga4 koito varvi na gore i na dolu s nego razglejda6 internet stranici svalq6 samo na dolu i kato vidi6 da pishe 100 000 kreditni karti za 21 dena 4ete6 sajalqvam ma po elementarno ne moga da ti go obqsnq :wacko:

Link to comment
Share on other sites

6trakni i tarsi vnimatelno TUK s

beli bukvi pishe kak se izpolzva edi si kvo ima edno hakvane na kreditni karti

6traka6 varhu nego i 6te ti zaredi 100 000 kreditni karti za 21 dni na teb tva ti

trqbva mai ako nemoje6 taka ot dqsno na monitora ti ima6 edin plazga4 koito varvi na gore i na dolu s nego razglejda6 internet stranici svalq6 samo na dolu i kato vidi6 da pishe 100 000 kreditni karti za 21 dena 4ete6 sajalqvam ma po elementarno ne moga da ti go obqsnq

 

abe vie ne razbrahte li che savsem drugo neshto mu trqbva na 4oveka.onva tam sa fantasmagorii

Link to comment
Share on other sites

Sancho Pansa bravo be pi4 teq me vzeha za maloumnik, kato ne im razbirat glavite po-dobre da ne pi6at. povtarqm o6te vednyj za tezi koito ne sa razbrali. TRQBVA MI NA4INA PO KOITO SE IZ4ISLQVA DOPYLNITELNIQ KOD OT 3-4 CIFRI (NA4INA E 4RAZ SABIRANE NA TO4NO OPREDELENI CIFRI OT NOMERA NA KREDITNATA KARTA) TYRSQ KOI CIFRI SE SABIRAT ZA DA SE POLU4I KODA

Link to comment
Share on other sites

:D Aaaa malko ste tapi we sichko se smqta taka da zemim edna karta

371389757462005

Cvv713 po difalt no kato se smeni stava 123 a koito poznae kak stava ima 5 cc rabotishti :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...