Jump to content
BulForum.com

Counter-strike


d_micev

Recommended Posts

na tozi post moje i da ne mu e tuka miastoto, no shte riskuvam! ... Znachi imam znachitelen problem pri vlizaneto v Lan sarvarite v igrata - sled kato mi izleznat sarvarite v CS i se ''Join"-a kam niakoi ot tiah i mi dava "Could not connect..... Lan servers are restricted to local clients (class C) ''

 

Kvo po diavolite znachi tova? Nali i az sam kam Lan ?! :angry:

 

Niakoi ako moje da dade malko help sha sam blagodaren :beerchug

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

А как да се кракне тоя сървър и може ли да бъде кракнат без да бъде dedicated ,защото аз искам да си направя listen server и приятелите ми да влизат в него без да им изписва тва досадно нещо CLASS C :angry1

Link to comment
Share on other sites

мисля ,че докато не минете на визио или некфа друга боза няма да може да играете

в class C сървърите .. играите си в еврокомските, оптиланските ,хеадофските през play online

@d_micev кой ти каза ,че си на Lan ?!

Link to comment
Share on other sites

zna4i ako igrae6 v sarvarite na Opti-lan(classic,Deathmach)osven 4e trqqq da ima6 CS 1.6 ti trqqq o6te i edin pach kioto se kazva patch7 ili versiq 7,v7 ne6ot takova.TArsi v opti-lan.com. Updeitva6 si cs-a s toq pa4 i si gotov.

off topic:Ako te dropva ot sarvarite,ti trqq cheatin-death 4.15,samo 4.15 var6i rabota.nadqvam se sam pomognal ne6to :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...