Jump to content
BulForum.com

Top Gear


ne0_1

Recommended Posts

imenno

kvo 6te kajete za lo6iq Mustang moje da zvu4i sme6no no tazi kola e absoluten psihopat za men, izglejada qko eftina e ima zvuk i V8 s 300 konq prosto perfectno

Link to comment
Share on other sites

Аз лично ще кажа, че е типична американаска кола (muscle car) - голям двигател, не чак толкова мощен... Никога не съм ги харесвал особено... Но в америка, в дивия запад, си е на мястото ;).

Link to comment
Share on other sites

Мен много ме радва новия Мустанг. Напълно достъпна спортна кола, за американските стандарти де. Естествено, че не може да се сравнява с разни там Ферари и Ламборджини, но си върви доста прилично. Бих казал най-мощната кола даже в по-горния ценови диапазон.

Link to comment
Share on other sites

http://store2.data.bg/neoone - по-стари предавания, не знам точните дати. За съжаления не са пълните версии, а съкратените - по 20 мин. Сваляйте sample-ите към всяко предаване за да видите какво съдържа.
Link to comment
Share on other sites

Neo кво става бе брат, няма ли нови предавания, аз до колкото знам на 26.12 е имало и е било много яко?

Link to comment
Share on other sites

Новите неща, които съм качил са предаването от 9 май 2004/съдържание. и предаването от 30 май 2004; съдържание. Последното е в data.bg. Предаването от 26 декември го имам, ще го кача само да се освободи място на ФТП-то. Според мен не е чак толкова добро, имало е и по-добри :). Тези двете, посочени по-горе, са супер според мен. Има тестове на Carrera GT и на Aston Martin DB9 B).

Link to comment
Share on other sites

За съжаление ще почват чак през пролетта някъде... Така е всяка година. Това предаване от 26.12.04 беше последното от тея серии.

 

EDIT:

 

Ето още едно по-старо предаване, поради липсата на нови, но пък за сметка на това - много добро ! 02 ноември 2003; съдържание - с тест на М3 CSL, общо взето голяма част от предаването е посветена на БМВ :music .

 

EDIT2:

 

Най-накрая - последното предаване от тези серии е качено. Enjoy ! :) 26.12.2004; съдържание.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Качих малко серии от '2nd best motoring show' след top gear -> 5 gear (starring Tiff Needell)

Мисля, че това са всички серии от последния сезон и първата от този, който е започнал преди няколко дни. Предаванията са по 30 мин, не са толкова добри като Top Gear, но има какво да се види, а и обикновенно тестват новите коли преди Top Gear.

 

Enjoy:

http://www.warez.ru:8080/FTP/Videos/@Sport/5.gear/

 

Като се натрупат епизоди от новия сезон ще кача и тях...

 

Сезона на TG започва някъде през Май, вчера по UKTV е имало 12 часово шоу с Jeremy Clarkson, ако се появи рип из нета може да го кача и него.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...