Jump to content
BulForum.com

[слята] 2 fast 2 furious


Recommended Posts

Kopieto ot premierata e qko shit...po-dobre se 4uva kakvo si govorqt zritel4etata otkolkoto aktiorite...btw i video quality-to(352x288) ne e cvete...ama za nai-neturpelivite moje i da stane...celta na posta mi e samo da dam info za kopieto, koeto se razprostranqva i da kaja, 4e filma se razprostranqa ve4e ;)

Link to comment
Share on other sites

Kopieto ot premierata e qko shit...po-dobre se 4uva kakvo si govorqt zritel4etata otkolkoto aktiorite...btw i video quality-to(352x288) ne e cvete...ama za nai-neturpelivite moje i da stane...celta na posta mi e samo da dam info za kopieto, koeto se razprostranqva i da kaja, 4e filma se razprostranqa ve4e  ;)

KADE PO TO4NO?

Link to comment
Share on other sites

Mi az li4no si go mernah v nqkoi iRc chans v efnet...dr kazvat, 4e sa go vidqli v eDonkey, kazaaa i dc++

Obshto vzeto ako darjish da go drapnesh ima na4in...samo deto ka4estvoto e mn gadno.

Link to comment
Share on other sites

tva koeto ste gledali e NUKE versiqta na filma

 

s furiozo shte se pogrijim da go imate soon

Link to comment
Share on other sites

moga da se postaraq nad 2 Fast 2 Furious *SVCD* *TS* 112x15 MB LOGISTIC

No e nuke: bad audio, cam

Link to comment
Share on other sites

ave shto vseki si misli che sled 4-5 dena shte ima huu vcd ti si vtoriqt koito mi go kazva :punk

kato izleze i nego ne mi e problem...za sega

Link to comment
Share on other sites

dobre a kajete mi nqkuf codec li kvo 6oto ni6te da mi go piuska .. mediaplayer mi tursi codec ma estestveno namira mekia,za tva kajete kvo trq si sloa da go gleam nakraq toq film ;]

media player 9.0 final i klcodec 13 tova e.v wareza go ima kodeksa

Link to comment
Share on other sites

Xora are PLS maina kajete s kuf Codec vurvi film4eto.Predvaritelno Mersi

mi kakto predi dva tri dni mi kaza s koi kodetsi varvqt pove4eto filmi.

Kaza " DivX Total Pack 1.4,Xvid,MPEG Layer 3 Profesional" kum tqh dobavq6 samo klcodec13 i na men si varvi savsem normalno,s tiq kodetsi

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...