Jump to content
BulForum.com

Россия vs. USA


LPFC

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Mother Russia e nai-velikata strana v sveta spored men. Teq rusnacite ako gi svalqt na Amerikanska zemq mi sa struva 4e sas goli race sha gi iztrepat nahalnite amerikanci deto se se butat tam deto ne im e rabotata.

 

Ne razbiram ot orajiq ma dokolkoto sam slushal AK47 deto udari ne proshtava.

Nai qkata karte4nica sazdavana nqkoga.

Link to comment
Share on other sites

Руснаците имат мозък и си го пропиляват.

Американците имат пари и купуват мозъците.

А защо 1-те имат пари , а другите -не , ами защото пари днес се правят не с акъл , а с безскрупулност.

ееей тва исках да кажа и аз. ма не ми се отдава да се изразявам толкоз кратко и ясно.

Link to comment
Share on other sites

Доста глупости прочетох като се почне от куче срещу куче, мине се през масов убиец срещу друг такъв, трошка срещу всъдеход, самолет дето е летял 10 пъти срещу най-масово ползвания въздушен транспорт, пушка срещу друга такава (да видим кой убива по добре) и др подобни. Значи това не ме учудва много за разлика от това, че болшинството от изказалите се в подкепа на "братята руснаци" преди и по време на прехода не са били способни на самостоятелно мислене (имам в предвид че са били или в детската градина или в първи до трети клас). И преди някой да ревне, че и аз не съм кой знае колко наясно с нещата ще кажа че все пак си спомням руската телевизия в петък вечер, руските филми по кината (имаше един израз "какъв ще е филма - руски или хубав"), насаденото мнение че виждаш ли колко сме добре имаме си всичко - всеки с апартамент и кола, нищо че се живееше в панелки и се чакаше по десетина години за да си купиш кола, която в най-добрия случай се оказва поорусначен фиат от шейсетте или спортна версия на трактор.

 

Всъщност защо ли се чудя, то децата помнят само хубавите неща, а повечето от изказалите се, по времето на култа към големия брат (не BigBrother) са били точно такива.

Link to comment
Share on other sites

Аз писах нещо по-горе, но останалите предпочетоха да правят безумни сравнения и да се изказват компетентно без никаква обосновка, ей така по усмотрение.

Като толкова примирате за Руската федерация - обяснете с какво тя е по-добре от Съединените американски щати. И говорете за човешките ресурси. Не за АК или за някакъв транспортен кораб направен в едно копие по времето на голямото състезание. Руснаците - какъв им е стандартът на живот, по-добре ли са от американците и къде предпочитате да живеете ако можете да избирате - САЩ или Русия. Щото аз не съм чул хора да се пробват за зелена карта в Русия, все гледат в посока запад от България...

 

@offtopic - дали всички знаят за какво става дума като се каже Big Brother и асоциират ли го по някакъв начин с годината 1984?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...