Jump to content
BulForum.com

Quake2 server


ne3nam

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

ne3nam vijdal sam serveri predi okolo mesec, na koito se pucashe quake2...potarsi iz i-net i shte namerish kade da igraesh.

DonRamon quake2 e po-dobra v mn otnosheniq spored men i mn drugi ot quake3 primerno, taka 4e ne mojesh da sadish 4oveka, 4e mu se igrae na tazi gameka.

Link to comment
Share on other sites

basten gledai sq az voob6te ne sravnqvam Quake2 s Quake3 ako stava vapros i na men pove4e mi haresva Q2 oba4e ve4e e mnogo stara igra i edvali 6te se nameri server v koito da se igrae :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

DonRamon che q2 e dosta po-dobra ot q3 shte ti go kajat mnogo hora.. i nai veche istinskite igrachi na q2(ne che sym sred tqh)samo che ima neshto ot koeto shte se iznenadash..kogato izlezna quake3 ...shte se iznenadash kolko hora igraeha po amerikanskite serveri quake 1(!!).Taka che izobshto ne e izkljucheno da ima serveri za q2...makar che ne sym naqsno vazmojno li e da se igrae q2 na server izvan BG..inache glavata si reja che tam ima serveri!

Link to comment
Share on other sites

N00kie vazmojno e...prosto natovarvash net-a...ama ti si reshavash v kraina smetka za kakvo da si go polzvash. Edno vreme sam pucal na dial up, ama davashe 4at pat disconnected modem i podobni shits...ako imash postoqnni 6-7 kb/s igrata shte varti dobre s 10-12 4oveka v servera...

Link to comment
Share on other sites

Predi vreme si bqh instaliral edna programa, 3D neshto beshe, i tam imashe strashno mnogo serveri. Loshoto obache e, che pinga e strashno mnogo - nad 400ms. Prosto zabravi da igraesh normalno, ako beshe strategiq stava, ama 3D shooter, prosto zabravi. Edinstvenata opciq e da si namerish server v BG. Az suhto sum navit za Q2, ama nqma koi da me chue.

Link to comment
Share on other sites

Linka deto go dade basten naistina varshi rabota..varzah sa bez problemi..i tuka beshe bezproblemno :D moe bi mi e ot connection-a.. ama baq ping praska mama mu ovcha....strelqm strelq... lagne i sam umrql pyk i tam praskat Team Deathmatch :blink: takvoz ne bqh igral do sq

Link to comment
Share on other sites

QUake 2 e nai hubava igra ever ... moje da ima novi igri moje da ima wolfenshtain det e SUPER DARVO moje da ima i CS det e super bugava lagava tupa bavna ama na quake2 kolkoto torniri e imalo gluposti i online serveri i kvo li ne na nikoq druga igra nqama da se saberat btw imashe edin site ama ne pomnq ama sha vidq kak beshe ima vse oshte po 10tina servera non stop pusnati s playeri i postoianno na site-a se obnovqava kolko igracha ima kav e pinga i t.n.

Link to comment
Share on other sites

Joke spored renomirani svetovni game spisaniq...Nai-igranata igra e CS.

Za vsi4ki vremena:

Action - CS(za spravka sehstam se, 4e quake 2 q imashe v 10ta)

Strategy - Star Craft: Brood war

I Diablo 1 e lider v neinata si kategoriq...az li4no diablotata ne gi haresvam, no tova ne pre4i da sa nai-igrani...

Link to comment
Share on other sites

Mummy v greshka si...igraqt e oshte 100ci hilqdi igra4i pos sveta...tova, 4e ti ne q igraesh ne zna4i, 4e drugi ne q igraqt...puk i ET malko dosku4ava ponqkoga...prosto ima nqkoi deto tolkova se otdale4avat ot obshtata ideq za korekten i razumen igra4, 4e ne e istina...

Link to comment
Share on other sites

Mummy moi chovek to moje sq da se tsuka nai mnogo ET ...ama sled godina ma samnqva nqkoi da se seti za neq i shte se igrae neshto po novo... dokato Q2 se e igrala.. igrae se i shte se igrae zavbadeshte malko ili mnogo.. samo deto q igrqt hora deto sa igrali edno vreme v pulnite server i mnogo dobre znaqt za kakvo stava duma.

Prosto sega predstavi si.. kupuvash si pc primerno.. i me samnqva da si kachish q2 pri izobilieto ot 3d pucalki i krasotii... spored men q2 e edna ot nai groznite igri... ama s moje bi nai qko multiplayer

Link to comment
Share on other sites

hubavata grafika interesuva mladite game-ari; nie (horata koito igraem ot dosta vreme :beerchug ) ne se interesuvame ot tova kakva e grafikata na igrata - ako tq ima gotin gameplay si puca6 bqz da ti pravi vpe4atlenie kolko e krasiv interiora; men ako pitate mi e golqm kef da cukam Q2 v mreja za6toto tova si e cult :punk kakto o6te nqkolko igrici v tozi janr (znaete koi sa...); igrata e velika i nikoi ne moje da go otre4e; tq si ima svoite ogromni dostoinstva... :punk

Link to comment
Share on other sites

Ei dovolno beshe koga prohojdashe MPlayer-a...tova DOOM, Quake, Blood...ludnica sa tiq serii gameiki...spomnqm si kak predi godini s kef si davah parite, za da popucam s priqteli v zala kadeto ima 4-5 kompa na krast...

Link to comment
Share on other sites

moje da sa bili 4-5 PC-ta no buk za smetka na tova togava bqha edni ot nai-hubavite momenti v jivota mi.... :punk :punk :punk ; tva da se potrepem v lan ili v neta(malko po trudno) be6e super ludo... togava kogato bqh edinici horata s PC-ta u tqh. sega nqma edna igra koqto da ni subira taka... mnogo malko sa tezi koito 6te me nakarat da se 4uvstvam taka...

Link to comment
Share on other sites

Joke spored renomirani svetovni game spisaniq...Nai-igranata igra e CS.

Za vsi4ki vremena:

Action - CS(za spravka sehstam se, 4e quake 2 q imashe v 10ta)

Strategy - Star Craft: Brood war

I Diablo 1 e lider v neinata si kategoriq...az li4no diablotata ne gi haresvam, no tova ne pre4i da sa nai-igrani...

mi moga da ti kaja che hal haber si nqamash statistikite se pravqt po broi igrachi v momenta i t.n. razbira se che C-S shte e po igrana ili Diablo2 ot diablo1 da kajem v momenta pochti seki ima PC a 98 godina ne beshe taka nali ?? se pak quake 2 i diablo1 ( sled tva hellfire ne che imashe osobenna razlika ) se igraeha dosta po dalag period ot vreme ( se igraqt vse oshte (quake 2)) za razlika ot drugi igri koito moje i da radvat poveche HILEDI hora no nqama da izkarat poveche vreme eto C-S naprimer v momenta kakto beshe spomenato se igrae ET ili drugi igri a C-S kvo stana ima nqama 2 godini i veche zamira dokato quake2 se igraeshe 2 godini predi da izlezne 3Dfx i Direct3D :) t.e. pone godina i neshto se igraeshe software :)

Link to comment
Share on other sites

Mummy moi chovek to moje sq da se tsuka nai mnogo ET ...ama sled godina ma samnqva nqkoi da se seti za neq i shte se igrae neshto po novo... dokato Q2 se e igrala.. igrae se i shte se igrae zavbadeshte malko ili mnogo.. samo deto q igrqt hora deto sa igrali edno vreme v pulnite server i mnogo dobre znaqt za kakvo stava duma.

Prosto sega predstavi si.. kupuvash si pc primerno.. i me samnqva da si kachish q2 pri izobilieto ot 3d pucalki i krasotii... spored men q2 e edna ot nai groznite igri... ama s moje bi nai qko multiplayer

mi as moga da ti kaja che kato izlezna na software oshte izobshto ne beshe grozna pomnq che q igrah v 400x300 na software s Pentium na 166 i 16mb ram i kvo se okaza che taia igra prejivia golqamite razdelitelni Direct3D-to i 3Dfx-a che dori i falita na VooDoo kato firma i ti sq i vikash che e grozna ? :+) neznam spored men ne e grozna idialna e dori v momenta v 1024x768 mi haresva i sam siguren che na edno pc ot roda na pentium2 ili k6-2 na koeto varvi unreal 1 idialno s podhodqshti nastroiki patchove za texturi na quake 2 i t.n. sha lagva i sha varvi po zle ot q3.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...