Jump to content
BulForum.com

Pimp My Ride


Lil Scrappy

Recommended Posts

75-14871.jpg

Koito go e gledal po MTV znae za kakvo stava vapros

zimat nqkakvi troshki [koli]

i gi Upgreidvat otttttt dooooo

stavat poveche ot UNIKALNI

seedno po porachka no razlikata e che ne davat i nito sent sichko go poema MTV-to

Sigoren sam che koito ne go e gledal shte se zarebi mnoo

tarsete epizodite tuka

http://warez.ru:8080/FTP/Videos/Pimp.My.Ride/

Link to comment
Share on other sites

мДам...шоуто си е супер зарибявка :D

Кофтито е само, че като режисура малко куца...всеки пат

нещата се развиват по един същи начин.Имам чувство, че пича с камерата

е малко инвалид :tongue

Но това не пречи на максималното удоволствие като видиш

закви TUNINGi става вапрос :woot

East Coast Customs RULEZ!!! :punk

 

PS:Грабвайте трошките и да ходим в Калифорниа :P :wir

Link to comment
Share on other sites

Kato vidq kvi uredbi u monitori slagat na teq koli napravo se pobarkvam! :wub: Toq pi4 nqkoi pat nqma li da otsko4i do Bylgariq da mi opravi i moita kolica ;) Ina4e 6outo si e super qko i go gledam s kef!! :punk

Link to comment
Share on other sites

za sega sam svalil 10-tina sled malko oshte 2-shte sa gotovi

smqtam da drapna sichko koeto ima

sled malko shte pochna da gi kachvam che sq se varnah ot trenirovka ;)

inache sa mnogo bqsni tuningite a vatre e ludnisa

Link to comment
Share on other sites

...

East Coast Customs RULEZ!!! :punk

 

PS:Грабвайте трошките и да ходим в Калифорниа  :P  :wir

 

Само дет са WEST Coast Customs, но как да е простено ти е, ти не си с черна душа ;)

 

Скраппи майна само не разбирам защо се пънкаш да качваш неща, които са качени отдавна :) http://warez.ru:8080/OLD_FTP/Moviez/@Seria...My.Ride.(2004)/

За мен малко кредитс няма ли.. кво кат си пуснал темата :devil

 

Очакваме сезон 2, като гледам са почнали да се появяват из нета, след като има първи епизод вече на варез-а :)

Link to comment
Share on other sites

Шоуто си го бива, колите стават много яки, обаче не спирам да се дивя, колко прости и тъпи са тези американци (хлапетата, собственици на колите-трошки)! Толкова изпаднали коли в България няма, освен по моргите. Как може да караш някаква кола със счупени фарове, пробит покрив, разпрана тапицерия, броня, хваната с ластик и с тънка резервна гума! Щом това ти е единствената и мечтана кола, погрижи се малко за нея! Да кажем, че нямат пари да си ги пооправят малко, обаче да ги карат пълни с боклуци, празни бутилки, опаковки от пица, нещо в багажника, дето не е ясно, дали е стара кубинка или изчезналата преди две години котка на комшиите! Или да си гасят цигарите направо на таблото, щото нямат пепелник! Е тва е вече простотия! И да се кефят колко им е мръсна колата, като прокарат пръст по боята и го показват на камерата. Да бъдат горди от факта, че стъклана им не са тонирани, ами просто черни от мръсотия! Б@хти простачетата! Трябва им MTV и WEST Coast Customs, да им ги измият. Разбирам да направиш тунинг ня някой мераклия, който просто няма парички и възможност да си го направи сам, а колата му, въпреки това си е изрядна, в движение е и си личи, че се полагат грижи за нея -най-малкото, да е измита и изчистена. А те тръгнали да ощастливяват някакви мърльовци и мърли, дето са толкова тъпи, че ще осерат и новите коли! Простотия! Американска му работа -шоу да става, да се радват наивниците и да си мислят, че и на тах може да се случи!

А, момците от WEST Coast Customs си разбират от работата, имат свежи идеи и не жалят средства! Щото, в случая и парите (нима!) са важни. Имат пари за пилеене -пилеят ги. И ние можем така, ако ни се удаде възможност!

Link to comment
Share on other sites

Виж ся, ти не разбираш :) тва си е новата мода от как предаването почна, затова и народа отваря старите гаражи, взима квото може (или не) да познае и го натиква в трошката, след тва прави отчайващото видео, с което казва "Вижте, аз съм млад, умен и красив, но неам кинти в джоба, елате ме пимпнете.. моля!" и хоп колкото повече се е постарал да наплеска колата, толкоз по-голям шанс :wir

А колкото до WCC верно са големи пичове, а че хвърляли пари на вятъра тва според мен са глупости.. за 20-30 хиляди долара, няма никоя телевизия - с огромен рейтинг, като на MTV - да им направи такава страхотна реклама в продължение на 20тина минути. Така че, той Раян си е направил сметката :inqn

Зарибяващо шоу.. само кофти че репертоара на всички вече се изтърка, а все едно и също повтарят. Не знам сценаристите ли са толкоз прости или продуцентите и така са си доволни.

Link to comment
Share on other sites

А бе, малък съм още и не разбирам, че всичко е за реклама. :D А, цифрите, които долових в някои от филмчетата, бяха 40-50 (хиляди долара!).

Иначе, пак не съм съгласен с основната идея "Вижте, аз съм млад, умен и красив, но неам кинти в джоба, елате ме пимпнете.. моля!". Бих добавил "...И съм толкова тъп, смотан, схванат и мързелив, че ми трябва някой от WEST Coast Customs, за да ми я измие! Пък, ако ми направи и някво тунингче там, колкот да не е без хич, (само да включва DVD с тъчскриин и PS2!), така ще се изкефя, че чак три пъти ще извикам "Уууеййййй" от радост!"

Link to comment
Share on other sites

Малко от цифрите достигнаха такива висоти.. пък и прави си сметката, че щом Канал 1 иска по над хилядарка в зелено за минута рекламно време (прайм-тайм), колко пари трябва да искат МТВ :D

 

а че са идиоти, идиоти са, в тва няма съмнение :devil

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Чудех се, някой няма ли да се сети за PIMP MY RIDE и да изтегли и ъплоадне новите сезони .

Или само аз в този форум си падам по ЯКО ТУНИНГОВАНИТЕ колички ?!?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...