Jump to content
BulForum.com

Kagete edna gotina prog


kokok

Recommended Posts

Kokok, glei sa, prilikata mezdu Delphi i 3dsmax e meko kazana NULEVA .

Ako iskash niakoi da ti otgovori seriozno zadai si vaprosa po-tochno. Kazi kakvo iskash da pravish, za kakvo ti triabva da dena programa i t.n. Takak kato piptash haotichno v momenta, dori i da iska niakoi da ti pomogne NIAMA DA MOZE.

 

Men ako pitash i dvete neshta ne sa za teb oste. Nauchi se da rabotish normalno sas samia windows i togava premini v po-gorno nivo - da rabotish sas takiva neshta kato Delphi i 3dsmax. Mnogo neshta triabva da izchetesh, mnogo triabva da znaesh za da miozesh da rabotish kadurno s koia da e ot tezi 2 programi.

Link to comment
Share on other sites

Fon tomov iskam da ti kaga che ni mi se praviat sumati topici, zatova pitah v edin topic otdelno za programa podobna na delphi i otdelno za 3d konstruktor. Dokolkoto do Windows XP sum prochel 2 knigi za nego ednata ot koito e na Soft -press taka ch smiatam veche che moga da se opraviam s nego mnogo otdavna. Az veche sum pravil animatsia no ne 3d, zashtoto beshe na Corel R.A.V.E., zatova iskah da probvam i 3d. :angry:

 

P.S. Ako smiatash, che ne moga da se spravia s takiva programi, nauchi me ! :D

Link to comment
Share on other sites

S delphi - to iskam da napsha edna programa za ischsliavane na Neravensta, koiato shte mi triabva da ia predstavi na edin konkurs v daskaloto mi, a 3d animatsiata mi e neobhodima za da napravia edna reklama na ochen kabinet, koiato da ia pusnat po televiziata

 

P. S. Fon tomov taka po - dobre li e

Link to comment
Share on other sites

Kokok, ne se zasiagai be pich, niamam nishto protiv nikogo i vaobshte ne sam nastroen da se zaiazdam s kogoto i da bilo. Izviniavai ako sam te zasegnal. :D

Postovete ti mi se vidiaha dostauchno haotichni i zatva resih che se chudish sas kakvo da se zahvanesh. :confused

Po otnoshenie na "nauchavaneto", da bih te nauchil, samo che samia az ne sam tolkova naiasno sas tezi programi i niama da te naucha na nishto.

BTW, pohvalno e che imash zelanie da se naucish, povecheto useri tuk niamat. ;)

 

Oste vednuz izviniavai ako sam te zasegnal. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

S dve knigi nqma da mojesh da se nau4ish da rabotish s PC kakto trqbva. Dokolkoto za knigata na Soft Press q znam. Prosto ne e napravena kakto trqbva. Ima mnogo neshto no mislq 4e ne sa napisani kakto trqbva. A za 3dsmax i delphi mislq 4e trqbva da si v dosta po gorno nivo ot tova da polzvash knigi za nau4avane na dadena OS. Vsi4ko stava s praktikata. Trqbva mnogo opit i testove. Vse edno da kajesh 4e igraesh perfektno ET samo po topicite koito si 4el v tozi forum.

Link to comment
Share on other sites

Kokok,aко ти четеш С++,правиш soft за изчисляване на неравенства с Делфи,своевременно правиш реклами за телевизията ,аз ще се депресирам и лично ще отида да се прострелям в левия крак !

Link to comment
Share on other sites

Nema problemi na men niama nishto da mi stane. No chakai malko sega ima si genii, koito razbirash li chetat i sa gramotni. Vupreki tova ne sum kazal, che shte sum gi naprvil, a che iskam da gi napravia.

 

P.S. Ne si pravi truda da si habish patronite! Priemi deistvitelnostta!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...