Jump to content
BulForum.com

Niakoi da mu se e sluchvalo?


N00KiE

Recommended Posts

Po princip Kazaa-ta mi e postoqnno vkljuchena i svalqm ot neq..samo deto naskoro mi se sluchi slednoto:Svalqm si edin film deto sam go pusnal ot suma vreme..beshe si stignal do 300 ot 700 mb i se sluchi taka che zabi neshto(za 2-ri pat ot 3-4 meseca..na XP sam vse pak) i sled kato mina scandisk-a faila go nqmashe... :woot .. Kvo moje da se napravi po vaprosa shtoto men ne me barka che she go svalqmam nanovo ama e tersene da svalqsh neshto i nakraq ti izchezne dat faila...?!

Link to comment
Share on other sites

Na men vedhuj mi se slu4i po podoben na4in. Moqt suvet e da si instalirash Diet Kazaa. Tova e dobavka kum kazaa koqto osven 4e premahva reklamite se griji vsi4ko da e nared. Taka 4e durpai q i shte vidish 4e nqma da imash pove4e problemi. Saita mislq 4e beshe www.dietk.com

Link to comment
Share on other sites

Edinstvenia nachin va takav sluchai e da spresh scandiska predi da e minal. Prosto natisni SPACE za da ne se puska scandiska v nachaloto na Windowsa. Tova obache VAOBSHTE ne oznachava che faila niama da se e skapal, tochno obratnoto - mozesh da budesh pochti siguren che e! Prosto si go darpai nanovo, dori i da e ostanal na harda.

Link to comment
Share on other sites

Scandisk-a e vinoven... Vaob6te izbiagvaite da go polzvate tva jivotno - polzvaite

pododben software na drugi firmi. Scandiska e svetovno izvesten s tva 4e si izmislia sam

problemi tam kadeto gi niama i si gi re6ava po na4in koito omazva vsi4ko...

Ako triabva da sme to4ni pri4inata e v nastroikite mu - ne e userfriendly taia programa i tva e.

Ako 6te go izpolzvate zadaljitelno mu otmarkiraite poleto "Automaticaly fix errors" ili kakto

be6e tam (tolkova odavna ne go polzvam, 4e ve4e ne go pomnia)...

Link to comment
Share on other sites

Kakto sum kazal malko po nagore i na men mi se slu4i podobno neshto. No imah predvit 4e e ot samta kazaa. Scan disk ne polzvam. Taka 4e moje da ti e ot samata kazaa. Neznam zashto taka se polu4ava. I pri men beshe golqm film.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...