Jump to content
BulForum.com

Athens 2004


Lil Scrappy

Recommended Posts

Imam vapros kam horata s DVD zapisvachki

ta vaprosa mi e dali nqkoi e podkaral tazi igra zashtoto mi se saka mnogo

i smqtam da si zimam DVD pisachka samo zaredi neq !

Neka nqkoi da kaje kak e igrata zaslujava li si dobra li

10x za vnimanieto

 

edit:

Kajete tragva li ili netragva

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Играта е подкарах не иска диск. Върви съвсем нормално, обаче не мога да разбера защо ми се движат много бавно състезателите

 

може да ти лагва. пробва ли да намалиш детайлите?

 

Awe kajete kak se igrae twa :) RUN-a li se pompi kwo ? :)

 

общо взето. това е голямата философия.

Link to comment
Share on other sites

може да ти лагва. пробва ли да намалиш детайлите?

общо взето. това е голямата философия.

Естествено че не ми лагва. Имах предвид моя състезател върви много по бавнo от другите (много по слаб е). Изостава с много. Иначе на 1024х768 high ми върви перфектно

Link to comment
Share on other sites

Аз като гледам май и ти не я знаеш ама карай..ако някой знае нека да каже как се играе :)

 

може да не съм играл тази "игра", но съм играл предните игри правени по олимпиади и мога да ти кажа че точно помпенето му е майката. чисто аркадна игра.

 

@Botev1912 ок де. аз само предположих. ти не утични че твоя състезател е бавен. каза "състезателите... при което предположих че е като на 0.5 от скоростта и следователно може да лагва. надявам се правиш разликата между насича, лагва игра, лагва интернет и забива.

Link to comment
Share on other sites

То хубава работа, но втория път като я пуснах тази игра и всичко ОК (уж)..давам му да играя някакво състезание и ми дава един син екран и рестартира компютъра..някой знае ли защо :)

 

w00x и аз съм играл други такива, но на тая или аз не знам как да помпа или моя е много бавен :)

Link to comment
Share on other sites

Това за бягането никой ли не знае, защо ми се движат мойте състезатели много по-бавно от другите. Да не говора че щангата едвам се отлепя от земята и е изпуска. Да не би да има някви други копчета за сила

Link to comment
Share on other sites

Abe hora imam vapros. Na tva How to play kvo e action key i kvi sa drugite det gi vika. Nqkoj pat ima neshto down.

10x predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...