Jump to content
BulForum.com

Best RPG ever !


hldd3n

Koq e nai-kultovata igra v RPG janra ?  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

:wub: obi4am tezi igri :D

 

Az li4no mislq 4e tezi sa nai-izvestni ne mislq 4e sam koi znae kolko kompetenten :D no pone sam gi igral vsi4kite .. :P

Malko mi e trudno da resha :P no li4no nai mnogo mi haresa Planescape Torment shtoto e istinska ludnica i e mnooogo trudna az ne uspqh da q mina cqlata :P

 

 

( Fuck Other trqbvashe da e sled finalfantasy :PP karai )

Link to comment
Share on other sites

A ti si action lamer. Diabloto e to4no kakvoto kazva Badluck. Ima samo rolevi element pri razvitieto na geroq i tova e. Takova kato action rpg nqma. I ne razbrah koi za kakvo go vodi i kade go vodi. Nqkoi si tam bolni mozyci go vodeli. Ina4e li4niq mi favorit e Arcanum.

Link to comment
Share on other sites

Lg-Badluck propusnal si edno mnogo ama mnogo izpipano RPG. Govorq za Arcanum. Tva e do momenta li4niq mi farvorit za nai-dobre svyr6ena rabota ot razrabot4icite na igri izob6to. Ima moje bi 4-5 igri koito da sa kato tazi izpipani dokrai. Grafikata i v momenta moje da syperni4i na nai-dobrite. Vsi4ko e risuvano na ryka i e adski krasivo makar da e 2D. Prepory4vam ti nai-gore6to da q probva6 :D

Link to comment
Share on other sites

diablo2 e nai dobro za6toto ima goliamo raznoobrazie. vinagi ima ne6to da doizkusuriava6 ili novo vijdane za razvitie na geroia. mnogo trudno moje6 da izprobva6 vsi4ko.i nai vajno mi tia niama krai be moje6 da q igrae6 s godini. za men kato prevyrti6 niakoia igra i tia stava bezinteresna zatova vota mi e diablo :punk

Link to comment
Share on other sites

I az obicahm Diabloto, no ne mu e mqstoto v tozi POLL s drugite igri! Purvo edinstvenoto, koeto se iziska ot igracah e da natiska mishakata tva e edinstvenoto vi destive v cqlata igra sigurno chovek koito ima edin prest shte moje da q igrae. Vtoro igrata samo moje da vi nakara da si kupite nova mishka sled kato ste si razvalili starata ot bezsmislenoto natiskane. Treto v edno RPG trqbva da ima nqkva istoria i questoe v Diablo questovete sa prosto nikakvi sprqmo s ostanalite RPG-ta, sigurno i za tva ima tolkova golqm uspex tazi igra, zashtoto ne se misli mnogo ot strana na igracha. Chetvurto silata na geroq zavisi samo ot predmetite mu, atova netrqbva da e taka bi trqbvalo da ima nqkvi elemetni na Strategia, za da se naricha RPG. I posledno napravo ne mi se govori za geroite nevuzmojno e prosto edin Zdrav boec kakuvto e Barbarian-a da padne ot edna mijava Sorsercka prosto ne e vazmojno toi sha i odari edin shamar i tq sha padne v nesvqst, a na practika taka stava!

 

P.S. Da ne se obijdat fenovete na Diabloto i na men mi xaresva adski mnogo, no smqtam za obida da go slagate v ranglista s tezi igri, koito sa ISTINSKI RPG-ta! Peace out. :evil

Link to comment
Share on other sites

KILLERMALOUMNIK ae nedei mnogo da znaesh ebal sam te v guzu diabloto taka go vodqt i sam go 4el na mnogo mesta !Za men nikvo rpg ne e shtoto e super tupo ama nedei mi se prai na filosof shtoto igraq rpgta ot 4 godini i sa malko tezi koito ne sam probval i za koito ne sam 4el ... ! Mnogo kompetenten se izvadi .. i lamer sha mi vika

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

gledam samo gluposti sa se izpisali za edna dosta interesna tema. RPG-tata sa edni ot naj-qkite igri. a nie sme po4nali da se karame. dajte seriozno da govorim. i ako na nqkoj mu se zanimava da mi kaje. koq e naj- novata 4ast na BALDUR'S i dali e ka4ena na warez. molq vi stra6no mi se igrae svesno RPG

Link to comment
Share on other sites

Radvam se 4e fallout ima tolkova fenove i sled kato izkliu4im Diablo (napulno pravilno) se narejda na purvo miasto. Naistina Arcanum e s pove4e dostoinstva no tia e prekaleno dulga i kompleksna i tova burka mnogo ili pone na men ne mi haresa ne znam. Az li4no glasuvah za Fallout.

Link to comment
Share on other sites

napylno podrepqm Killerincho Arcanum e nai-izpipanoto i kompleksno rpg :)

 

hldd3n kato igraesh ot 4 godini rpg-ta interesno mi e zashto si slojil diablo v poll-a i otchasti Icewind Dale(dosta battle orientirana e..)... bez da se obijdash :P

 

v Tormenta syshto ima dosta hlqb, zashtoto istoriqta na the Nameless One e poglednata ot po-razlichna gledna tochka

 

NWN si beshe edin prekrasen prehod v 3D rpgs :)

 

ba obshto vzeto mogat da se kajat izluchitelno dobri dumi za vsichki v poll-a bez goreizkluchenite ;)

 

intersno kyde e propysnat KotOR -> dosta konkururasht dyrtite mu pobratimi :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

...i az sym na mnenie che KotOR trqbva da e tuk, a i Morrowind syshto, ama toi pola kat gledam e ot mai 2003 i sigurno tova e prichinata - nqmashe oshte KotOR za PC...

Link to comment
Share on other sites

Ami saglasen sam s powe4eto napisano dotuk, naistina diablo ne e i napolovina RPG, za IWD2 neshto se razminavam s komentarite shtot men mnogo mi haresa, no smqtam 4e tuk trqbva da se dobavi i Lionherat, ima dosta novatorski resheniq otnosno gameplay-a.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...