Jump to content
BulForum.com

kum Dreamer


Recommended Posts

ne che sym Dreamer, ama pri polojenie che ne si mu pisal s lichna belejka.., shte si pozvolia da otgovoria :))

 

smykni si po 5-10 mb ot vseki film koito te interesuva i preceni sam.

 

i tva ne beshe li tema za movies?

Link to comment
Share on other sites

az gledam samo starite, klasika kato vreme razdelno, bash maistora i podobni.

 

novite bg filmi sa shits

Опасен чар, Топло и Дами канят са ми любимите B)

Link to comment
Share on other sites

to v americanskite ekshuni ima li neshto stoinostno pitam az.Dobrite vinagi peceliat niakakuv si muxlio se bil s cialata ruska mafia i gi pobezdava.Toi s pistolet te s kalashnici i ne mogat da go oceliat na 1 m raztoianie ale obshto vzeto boza(kakto vika vseki v foruma :woot )A dokato bulgarskite sa si super imam predvid starite.Lubim mi e aktiora Todor Kolev prosto sum go priznal.A tupite amerikanski filmi samo viz te kakvo davat po btv tia nali se vodi americanska programa :woot Malkum,Zeneni s deca,Alo alo,za priateli predi mi haresvash ama sega neshto mai ne stava,nai smeshnite zivotni na planetata.Prosto basi bozata :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Alo Alo i Jeneni s deca mi xaresvat neznam za teb, no moje bi shtoto sa komedii! Ahh i v amrc. ekshuni mnogo stranno che ne im svarshvat kurhimite na toq pistolet ili pak ako im svarshvat te 50 planitelq li nosqt ili ima nqkav skrit geroi deto mu nosi Ammo kato mu svarshi! :evil

Link to comment
Share on other sites

Alo Alo i Jeneni s deca mi xaresvat neznam za teb, no moje bi shtoto sa komedii! Ahh i v amrc. ekshuni mnogo stranno che ne im svarshvat kurhimite na toq pistolet ili pak ako im svarshvat te 50 planitelq li nosqt ili ima nqkav skrit geroi deto mu nosi Ammo kato mu svarshi! :evil

napravo Counter Strike. :woot :woot a sega se setix Ali Magbil

Link to comment
Share on other sites

Sh kak we Malcolm in the middle e super funky serial ! Super me radva .! Alo alo i jeneni s detsa sa spored men nai-tupite neshta deto gi davat po btw-to kato izklu4im sapunkie sutrin.. !

 

 

Govorihme za BG= movies ! Nqma li koi da se naeme s tuner da gi zapisva i da gi ka4va po-izvestnite ... ?!

Link to comment
Share on other sites

Sh kak we Malcolm in the middle e super funky serial ! Super me radva .! Alo alo i jeneni s detsa sa spored men nai-tupite neshta deto gi davat po btw-to kato izklu4im sapunkie sutrin.. !

 

 

Govorihme za BG= movies ! Nqma li koi da se naeme s tuner da gi zapisva i da gi ka4va po-izvestnite ... ?!

tuka v wareza ima edini ot gotinite.tova e novo

www.warez.ru:8082/Specific.movies/Bulgarian

Link to comment
Share on other sites

Ale niakoi shte uploadne li film Ninigi-surfisti. Biah go gledal kato maluk i togava mnogo mi haresvashe ta si vikm dali ne moge pak da go gleda, no niamashe ot kade da go drupna i zatova vi molia da go upladnete

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...