Jump to content
BulForum.com

BIOS reset


Recommended Posts

абе пичове - сума глупости... какво ще бутва от AGP ...

тази настройка която гледате е кой видео адаптер да се използва за основен - дали на AGP слота или на PCI слот ... и оказва влияние при повече от един ...

 

колегите нямат много място в менютата за обяснения... в някои настройки пише VGA boot sequence ...

 

иначе по темата: ми струва ми се че dual bios-a в случая вместо помощ се оказва pain in the asss - невъзможно изглежда да не може да се 'изчисти CMOS-a при което да се отиде на default стойностите на настройките ...

Link to comment
Share on other sites

колегите нямат много място в менютата за обяснения... в някои настройки пише VGA boot sequence ...

 

ohooo, ti koga stana sistemen programist :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Vsi4ko e ok ve4e, spi grada. Na tezi duna naistina niama jumper, no za tazi cel sa predvidili edna dvoika spoiki, koito se davat na kuso.

Link to comment
Share on other sites

То на това пак джъмпер му се казва :)

 

Spored men, jumper se kazva na tova, na koeto ima pone dve polojenia za promiana, a tova prosto razrejda ostatu4noto elektri4estvo v kondenzatorite. Ne sporia, no taka si mislia.

Link to comment
Share on other sites

И този път ми повярвай. Щом е надписано и оградено - си е джъмперче. Този е само да дадеш контакт с пинсетата, други са да им капнеш по една капка тинол отгоре, все са си джъперчета :)

 

// две положения за промяна: включено/изключено :)

Nibelung - не се прави на прост :) има си мярка ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...